Malatya Politika

Çeyrek Final Heyecanı dev ekranda

Battalgazi Belediyesi, büyük ilgi gören son 16 turundaki Türkiye-Avusturya maçının ardından, çeyrek finaldeki Türkiye-Hollanda maçını da tekrardan genişletilmiş alanda ve daha büyük dev ekranda vatandaşlarla buluşturuyor. 6 Temmuz Cumartesi günü saat 22.00'de başlayacak maç için Belediye Hizmet Binası önünde dev ekran kurulacak.

Battalgazi Belediyesi, büyük ilgi gören son 16 turundaki Türkiye-Avusturya maçının ardından, çeyrek finaldeki Türkiye-Hollanda maçını da tekrardan genişletilmiş alanda ve daha büyük dev ekranda vatandaşlarla buluşturuyor. 6 Temmuz Cumartesi günü saat 22.00'de başlayacak maç için Belediye Hizmet Binası önünde dev ekran kurulacak.

Malatya - 2.Tur maçında Battalgazi'de yaşanan coşku, vatandaşların etkinliğe yoğun ilgi göstermesiyle zirveye çıkmıştı. Bir araya gelen futbolseverler, dev ekranda maçı izlerken, takımına destek vermenin heyecanını doyasıya yaşadı. Aynı coşku ve heyecanın çeyrek final maçında da yaşanması bekleniyor.

"Vatandaşlarımızı bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz"

Belediye Başkanı Bayram Taşkın, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızın sporun birleştirici gücü etrafında toplanmasından son derece memnunuz. Son 16 turu maçında yaşanan coşku ve heyecan, Battalgazi'deki birlik ve beraberliğin en güzel örneğiydi. Çeyrek final maçını da hep birlikte izleyerek bu coşkuyu sürdüreceğiz. Spor, insanları bir araya getiren, kaynaştıran önemli bir araçtır. Bu tür etkinliklerle halkımızın birlikte zaman geçirmesini, komşularıyla kaynaşmasını sağlıyoruz. Son 16 turu maçında vatandaşlarımızın gösterdiği yoğun ilgi ve coşku, bizleri bu tür etkinlikleri daha sık düzenlemeye teşvik ediyor. Battalgazi'de sporun ve özellikle futbolun ne kadar sevildiğini bir kez daha gördük. Çocuklarımızın, gençlerimizin ve büyüklerimizin aynı ortamda, aynı heyecanla maçı izlemesi bizler için çok değerli. Bu tür etkinliklerle sadece maç izlemekle kalmıyor, aynı zamanda birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı buluyoruz. Bu birlik ve beraberlik duygusu, Battalgazi'mizin en büyük gücüdür. Çeyrek final maçını dev ekranda izleme fırsatını kaçırmak istemeyen tüm vatandaşlarımızı bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Battalgazi Belediyesi'nin düzenlediği bu etkinlikle birlikte, vatandaşlar milli maç heyecanını hep birlikte yaşayacaklar. Etkinlik 6 Temmuz Cumartesi Türkiye-Hollanda maçı öncesinde başlayacak ve maç bitimine kadar devam edecek. Battalgazi Belediyesi, vatandaşların rahat bir şekilde maçı izleyebilmeleri için gerekli tüm hazırlıkları tamamladı. Alanın her köşesinden maçın rahatça izlenebilmesi için daha yüksek çözünürlüklü dev ekran kurulacak. Ayrıca, etkinlik alanında belediyenin çay ikramı olacak.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, Battalgazi, Battalgazi Belediyesi, Belediye, Futbol, Malatya, Spor, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir