Malatya Güncel

Battalgazi Belediyesi personeline yüzde 35 indirim fırsatı

Özel Malatya Yüzüncü Yıl Okulları ile Battalgazi Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında, belediye personeline "Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul" seviyelerinde yüzde 35 oranında indirim sağlanacak. Ayrıca, belediye personelinin birinci derece yakınları da bu indirimden faydalanabilecek.

Özel Malatya Yüzüncü Yıl Okulları ile Battalgazi Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında, belediye personeline "Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul" seviyelerinde yüzde 35 oranında indirim sağlanacak. Ayrıca, belediye personelinin birinci derece yakınları da bu indirimden faydalanabilecek.

Malatya - Bu özel indirim ve ödeme kolaylıkları 10 Haziran 2024 ile 10 Haziran 2025 tarihleri arasında geçerli olacak. Protokol şartlarına göre, indirimden yararlanmak isteyen Malatya Battalgazi Belediyesi Arslantepe Personel A.Ş., Battalgazi İnşaat Taah. Hiz. Gıda Yemek Tem. Rek. Teks. Tar. Turz. Asf. Mad Term. Enj. İth. İhr. Ve San. LTD. Şti. ve MORMAŞ Mobilya Malatya Orman Ürünleri ve Mobilya Tesisleri A.Ş. personelinin dijital kimlik uygulaması üzerinden üyelik durumlarını göstermeleri gerekiyor.

Battalgazi Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Yusuf Büyük, protokol imza töreninde yaptığı konuşmada, "Battalgazi Belediyesi personelinin ve ailelerinin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak adına Özel Malatya Yüzüncü Yıl Okulları ile yaptığımız bu anlaşmadan büyük memnuniyet duyuyoruz. Eğitim, toplumsal kalkınmanın en önemli unsurlarından biridir ve çalışanlarımızın çocuklarına kaliteli bir eğitim imkânı sunmak bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Tüm personelimizi ve ailelerini bu fırsattan yararlanmaya davet ediyorum" dedi.

Özel Malatya Yüzüncü Yıl Okulları ile Battalgazi Belediyesi arasında imzalanan protokol, imza tarihinden itibaren bir yıl boyunca geçerli olacak ve sürenin sonunda tarafların memnuniyet değerlendirmesi yapılarak iş birliğinin devamı veya sonlandırılması kararlaştırılacak.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Battalgazi, Battalgazi Belediyesi, Belediye, indirim, Malatya gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir