Malatya Ekonomi

Battalgazi belediyesi iş yeri satışı yapacak

Battalgazi Belediyesi yapımını tamamladığı Eskimalatya meydanda bulunan adına kayıtlı, 30 adet iş yerini Açık Teklif Usulüne göre ihale ile satışa çıkarıyor.

Battalgazi Belediyesi yapımını tamamladığı Eskimalatya meydanda bulunan adına kayıtlı, 30 adet iş yerini Açık Teklif Usulüne göre ihale ile satışa çıkarıyor.

Malatya - Eski Malatya meydan düzenlemesi ile birlikte yapımına başlanan iş yerleri tamamlanırken satışa hazır hale getirildi. Mülkiyeti Battalgazi Belediyesi adına kayıtlı, alanı 14 ile 31 m2 arasında değişen, 30 adet işyeri, Devlet İhale Kanununun Açık Teklif Usulüne göre satışa çıkarılıyor.

Alacakapı Mahallesinde bulunan açık teklif usulüne göre satışa çıkarılan iş yerlerinin 8 adedinin ihalesi, 16.07.2024 tarihinde saat 09:00 ile 11:20 arasında, 7 adedinin ihalesi 17.07.2024 tarihinde 09.00 ile 11.00 arasında, 8 adedinin ihalesi 18.07.2024 tarihinde 09.00 ile 11.20 arasında, Kalan 7 adet dükkanın ihalesi ise 19.07.2024 tarihinde saat 09:00 ile 11:00 arasında yapılacak.

İhaleler, Battalgazi Belediyesi Encümen Salonunda yapılacaktır. İsteklilerin, şartname ve eklerini 2 bin 500 TL karşılığında Battalgazi Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'nden temin etmeleri gerekiyor. Satış ihalesine katılabilmek için geçici teminat miktarlarının, Belediye veznesi veya banka hesabına yatırılması gerekirken son başvuru tarihi ise 12.07.2024 olarak belirlendi. Detaylı bilgi için Battalgazi Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'ne başvurulabilir.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Ekonomi haberleri de dahil olmak üzere, Banka, Battalgazi, Battalgazi Belediyesi, Belediye, Malatya gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir