Malatya Politika

Başkan Taşkın: "Sorunları not edip kısa sürede çözeceğiz"

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, her hafta bir mahallede vatandaşlarla buluşarak sorunları not edip kısa sürede çözeceklerini söyledi.

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, her hafta bir mahallede vatandaşlarla buluşarak sorunları not edip kısa sürede çözeceklerini söyledi.

Malatya - Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er ve Battalgazi AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ile birlikte Hanımınçiftliği Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Mahallenin sorunlarını birinci ağızdan dinleyen Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, sorunları tek tek not aldıklarını ve çözeceklerini ifade ederek, "Bugün yine her Cuma olduğu gibi bir mahallemizdeyiz. Bu Cuma Hanımınçiftliği Mahallemize geldik ve sizlere misafir olduk. İnşallah bundan sonra da her Cuma başka bir mahallede olacağız. Bugün sorunları dinlemek ve çözüm bulmak için buradayız. Eski bir belediye olması hasebiyle büyük bir mahalledeyiz. Bu sebeple bölgedeki muhtarlıklarımızı davet ettik. Hem büyükşehir belediyemizden, hem de bugün burada olan daire başkanlarımız, başkan yardımcılarımız ve ilgili yetkililerimizle birlikte sorunları ele alacağız. Buradaki arkadaşlar da her bir notu alacak ve bizlerde çözeceğiz inşallah'' dedi.

Amaçlarının sıkıntıları bir an önce çözmek olduğunu belirten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er ise, ''Bir yandan belediyenin temel işleri devam ediyor, onları yürütüyoruz. Bir yandan da Çevre Şehircilik, Emlak Konut, TOKİ ile irtibat halinde olarak şehri bir an önce ayağa kaldırmaya çalışıyoruz. Sıkıntılar büyük, bunun farkındayız. Bugün konuşmaya değil, sizleri dinlemeye geldik. Arkadaşlarımız gereken notları alacaklar. Hem kendi ekibimiz, hem Bayram Başkanımızın ekibi sorunları not alacaklar. Ve bizlerde o sorunları çözmek için çaba sarf edeceğiz" diye konuştu.

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ise, "Başkanlarımız bugün sorunları dinlemek için geldiler. Gerek Sami başkanım, gerek Bayram başkanım gerekse daire başkanlarım sorunlarınıza çözüm bulmak için buradalar. İnşallah şehrimizdeki ve mahallemizdeki sorunları ile el birliği ile çözeceğiz'' dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, AK Parti, Basri Kahveci, Battalgazi, Belediye, Konut, Malatya, Muhtar, TOKİ gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir