Rüyada Kanyon Görmek

Rüyada Kanyon Görmek

Rüyada büyük bir vadi içinde kanyon görmek, güzel bir mekâna delalet eder. kanyon görmenin anlamı sıkıntıdan sonra feraha çıkıp huzura kavuşmaya yorumlanır. Kişinin rüyasında büyük bir kanyon görmesi mutlu bir ömür süreceğinin işaretidir. Kanyon bazen yağmur yağmasına da işaret eder. Rüyada büyük bir vadiden çıktığını gören kimse için, onun bütün arzu ve isteklerinin yerine geleceğine delâlet eder. Rüyada kanyon görmek kişinin zorlu bir yolculuğa çıkacağı demektir. Rüyada kanyonda yürümek, yürüdüğünü görmek bekâr kimseler için hayırlı bir evlilik yapacağına yorumlanır. Kanyon rüyası kimi zaman da ölen için cennet veya cehennem anlamına gelir. Rüyada bir kanyonda yürümek, yürüdüğünü gören kişi ailesiyle çıkıp dolaşacağı doğal alanları gösterir. Rüyada yürümek için bir kanyona gitmek sağlıklı bir yaşama alamettir. Rüyada kanyon görmek sevinçtir. Rüyada kanyona gitmenin manası huzurlu bir aile birlikteliğine işaret eder. Rüyada ailenle yahut sevdiklerinle birlikte kanyona gitmek sevinçli bir haber alınacağına delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer kanyonda renkli kayalar, ağaç, çiçek veya güzel bitki yahut güzel bir su akıyorsa rüyayı gören kişi kadri yüksek, saygın bir şöhrete sahip olur. Rüyada içi yeşil çok güzel büyük bir kanyon görmek bu rüya o kimsenin cennetlik olduğuna işaret eder. Rüyada kanyonda genel manasıyla başarı demektir. Bir kimse rüyada yemyeşil bir kanyonda bulunan nehir yahut derede yüzdüğünü görse, rüya sahibinin hac yolculuğuna çıkacağına işaret eder. Bekâr bir kimse için rüyada kanyonda yüzmek, rüyayı görenin mutlu bir yuva kuracağına, mutlu bir evlilik yapacağına işarettir. Şayet yoksul bir kimse aynı rüyayı görse, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işarettir.

Ağaç ve odunu çok bir vadiye girdiğini gören, iyi kalpli ve zengin bir kimse ile arkadaş olur ve ondan hayır ve fayda görür. Eğer girdiği vadi ağaçsız ve çıplak ise, bu rüyanın tabiri yukarıdaki rüyanın aksinedir. Danyal Aleyhisselama göre: büyük kanyonlar bir devlet büyüğü ile tabir olunur. Abdülgani Nablüsî'ye göre; Rüyada kanyon görmek, ağaçlı, çayırlı ve sulu olursa, hayır; bereket, menfaat, devlet ve ikbal ile tabir olunur. Dere kuru, taşlık, ağacı ve otu bulunmazsa, bunun yorumu yukarıdakinin aksinedir. Ağaçlı, çimenli ve sulu bir kanyona girdiğini gören, devlet ve nimete erer. Öyle bir vadide oturup suyundan içtiğini gören, rahat ve geçimi bol olarak ömür sürer.

Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
19 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi