Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada Çağlayan Görmek Nedir? Çağlayan Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çağlayan su görmek maddi kazanç belirtir. da görülen çağlayan su, düğüne veya vaaz veren bir kimse olarak yorumlanır. Çağlayan su görmek, bulunduğu bir mevkiden daha üst bir yere geçeceğine işarettir. Kişinin rüyasında çağlayan su görmesi, bazen da yürek atışı ile tabir edilmiştir. Örnek olarak da, bazı yorumcular: çağlayanın akmamasını yürek atışının durmasına işaret saymışlardır. Rüyada çağlayan görmek, sevinci uzun sürecek ve herkesin duyacağı iyi bir habere işarettir. Rüyada çağlayan su görülmesi, rüya sahibinin huzur ve sükûn bulacağı , gam ve kederden kurtulacağı demektir. Bazen de çağlayan görmek, coşku dolu, taşkın mizaçlı bir kişi işaret etmektedir.

Rüyada çağlayan görmek, gülüp eğlenen kimselere, bir çağlayanın sularını aşması ise çetin bir işi başarmaya işarettir. Bir çağlayandan aşağıya yuvarlandığını görmek, büyük bir tehlikeyi fazla etkilenmeden bertaraf etmeye işarettir. Rüyada çağlayandan atladığını görmek, ticarette risk alıp bol kazanmaya işarettir. Rüyada çağlayanda yıkanmak, abdest almak veya ellerini ve yüzünü yıkamak, büyüklerin himmetini görmeye, dualarını almaya işarettir.

Rüyada görülen çağlayan para kazanmayı belirtir. Gayretiniz sayesinde yüksek makamlara geleceğinizi işaret eder. Büyük güç sahibi, önemli kimse olarak yorumlanır. Rüyada çağlayan görmek büyük bir faydaya yorumlanır. Önemli bir kimse sayesinde bolluğa kavuşulacağını ve sorunlardan kurtulunacağına işaret eder. Rüyasında çağlayan altında yıkandığını görmek, büyük bir mirasa konacağına, bir çağlayandan bir bardağa su alıp içtiğini görmek bir ise veya bir memuriyete gireceğine, tüccar ise kazanacağına, hasta ise iyileşeceğine, fakirse riskinin artacağına işarettir. Bir çağlayandan atlayıp karşı tarafa geçtiğini görmek, hayatta önüne çıkacak bütün engelleri aşacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada çağlayan rüya sahibinin mevki sahibi bir kimseden yardım görmesine işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
65 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi