Rüyada Irmak Görmek

Rüyada ırmak görmek yüksek makama gelmekle birlikte hayırlı bir rüya olarak tabir edilmektedir. Rüyada ırmak görmenin tabirini okuyun.

Rüyada Irmak Görmek Ne Anlama Gelir?

Irmak görmek, sinin rızkını elde etmeye işarettir. Dere, ırmak, nehir ve akarsu görmek, hayır ile tâbir edilir. Bazı kere de rüyada ırmak görmek, umulmayan yerden gelecek rızka işarettir. Hasta birinin rüyada su ırmağını görmesi, hastalıktan şifa bulacağının işaretidir. Rüyada Irmak Görmek yüksek makamlar, nimet ve menfaat demektir. Temiz ve berrak bir ırmakta yüzdüğünü veya su içtiğini gören, devlet adamları ile dost olur veya zenginliğe kavuşur. Bulanık ve çamurlu bir ırmakta yüzdüğünü gören, keder ve üzüntüye kapılır, sıkıntılı bir dönem geçirir. Bir Irmakta abdest aldığını gören, bütün günahlarından tövbe eder. Temiz akan bir ırmak alim bir insan anlamına da gelir. Kısacası su temiz ise, iyi; bulanık ise, kötüdür. Evinden ırmak çıktığını görmek, devlet memuriyetine ve kazanca işarettir. Rüyada büyük bir ırmağa düşmek; tehlike içinde olduğunuzu eğer çok uğraşılırsa kurtulursa rahata ereceğine eğer, ırmaktan çıkmazsa sıkıntıya yorumlanır.

Rüyada durgun, temiz bir ırmak görmek, zenginlik, mutluluk, başarı ve bol kazancın işaretidir. Kirli bir ırmak, kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve birçok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada büyük bir ırmağın kenarında bulunduğunuzu ve suyun akışını seyrettiğinizi görmek, işlerinizin yolunda gittiğine yorumlanır. Irmağın şiddetli akıntısını görmek, kazancınızın artacağına; ırmakta bir takım ağaç dallarının, yapraklarının sürüklenip gittiğini görmek, işlerinize daha başka kanallar aradığınızı ve kazancınızın çoğalması için çareler düşündüğünüzü gösterir.

Bir başka rivayete göre de: ırmak işlerin iyi gideceğine ve kazancın çoğalacağına, ferah ve bolluğa işaret eder. Bir ırmağın üzerinde yürüdüğünü görmek, kişinin iyiliksever olduğuna ve sıhhate işaret eder. Rüyada azgın sularla çağlayan bir ırmak görmek, başlanılan işlerde muvaffakiyet ve başarılı olmaktır. Rüyasında ırmak görenin, her zaman için ferah, kazançlı bir hayat, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına yorumlanır. Irmakta boğulmak sıkıntıya, ırmakta çamaşır yıkamak ise, dini bir müesseseye yardım ederek sevap kazanacağına işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
146 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

2 Yorum

Alper

Alper

2 yıl önce

Annemle otobus seyehatinde oluyoruz otobüs coşkun bir nehirin etrafından geciyor annemle ne kadar siddetli akiyor masallah derken bir kopru vasıtasıyla üzerinden geciyoruz
Yorumlarsaniz sevirim

Emrecan

Emrecan

2 yıl önce

Rüyamda sevdiğimi biri istemeye geliyordu oda bana birsey demeden kabul etmiş sonra yolda yürüyordum insanlar onun yanına neden gitmiyorsun neden görmüyorsun dedi bende sevseydi gitmezdi sevseydi arardı dedim o günde onun düğün günüymüş sonra bi ırmağın basındaydım su durgun akıyordu bi anda su kıpkırmızı oldu orda inceden bi hastalık bulaştı bu rüyanın yorumu nedir

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi