Rüyada Yüksekten Atlamak, Atladığını Görmek Ne Demek Neye Yorumlanır?

Rüyada Yüksekten Atlamak, Atladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yüksekten atlamak, kötü halden iyi hale geçmeye işarettir. Aşağıdan yukarıya sıçramak da, insanın çabucak yüksek dereceye ulaşacağına işarettir. Hangi sebeple olursa olsun yukarıdan aşağıya atlamak değer almaya, kötü halden güzel duruma gelmeye delildir. Aşağıdan yukarıya sıçramak hızla gelecek derecelere işarettir. Bir yerden bir yere atlamak sevinçli söze alamettir. Bir engeli aşmak amacıyla atlamak bir zorluğun üstesinden gelmeye yorulur. Bir yerden bir yere kendi iradesi dışında fırlatılmak, istemeksizin bir halden diğer bir hale geçmeye ya da tayin olmaya delalet eder.

Rüyada yüksekten atlamak kıymetinin hemen yükselmesine delâlet eder. Bir yerden başka bir yere atlamak, sosyal statünüzün olumlu yönde değişmesi anlamındadır. Aşağı atlamak, para durumun tamamen tersine dönmesi, yukarı atlamak, gelire ve zenginliğe; dere, hendek veya duvardan atlamak, rahata ermek demektir.

Bir yerden başka bir yere atlamak: Sosyal durumun değişmesi. Rüyada yüksekten atlamak mali durumun tamamen yukarı dönmesi demektir. Yukarı atlamak: Kar, zenginlik ve refahın göstergesidir. Dere, hendek veya duvardan atlamak: Rahata ermek şeklinde tabir edilir.

da gerek korku ve gerekse çabuk hareket ederek bir yerden diğer bir yere atladığını görmek, can sıkıcı ve müşkül bir söze delâlet eder. Bazen rüyada dağ tepe gibi yüksekten atlamak, hayatta geçirilecek yaşama kolaylıklarına işarettir. Rüyada bir çukuru atlayarak geçtiğini görmek, büyük bir kazadan kıl payı kurtulacağınıza delalet eder. Yüksek bir dağdan aşağıya atlayarak indiğini gören, büyük bir üzüntüden kurtulur.

Bir dereden atlayarak karşı sahile geçtiğini görmek, kendisi hakkında yapılan haksız iftiralardan arkadaşlarının kendisinin haberi olmadan yaptıkları lehindeki şahadetlerle temize çıktığına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada gerek korku ve gerekse çabuk hareketten dolayı yüksekten atlamak, kişinin canını sıkacak müşkül bir söze işaret eder. Bir çukur veya engelin üzerinden atlamak; önünüze çıkan engelleri tüm gücünüzle geride bırakacağınıza alamettir. Duvardan atlamak; tehlikeli bir girişimde bulunacağınıza işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
583 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi