Rüyada Gelin Arabası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gelin Arabası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gelin arabası görmek daima hayırla yorumlanır. Gelin arabası kısmet ve şanstır. Yenilik ve güzellikler anlamına da gelmektedir. Eğer gelinin koluna giriyor ve onunla birlikte yürüyorsa, görenin eline çok miktarda para ve mal geçeceğine işarettir. Aynı zamanda birinden müjde almak demektir.


1- Rüyada Kırmızı Gelin Arabası Görmek

sahibinin gerçek hayatta aradığı mutluluk ve saadete kavuşmaya tabir edilir. Üstü açık kırımızı gelin arabasıysa mutlu ve huzurlu bir yaşamı simgeler. Mor gelin arabası romantik bir kimseden fayda sağlamaya işaret eder.


2- Rüyada Gelin Arabasını Süslemek

Rüyada gelinin içinde bulunduğu bir arabayı süslemek hayırlı haberlere işarettir. Engellerin ortadan kalkmasıdır. Neşe ve huzur demektir. Şanslı dönemin habercisidir.

Rüyada bir damat ile lüks gelin arabası süslediğini görmek yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına yorumlanır. Önünüzde aydınlık bir geleceğin olduğunu belirtir. Ayrıca iş yaşamının maddi yönden düzeleceğini işaret eder.


3- Rüyada Gelin Arabasına Binmek

Bir kızın kendisinin, rüyada gelin arabasına bindiğini görmesi, yakında büyük bir kısmete kavuşacağına yorulur. Eğer bir erkeğe doğru yürüyorsa, o kısmetin çok yakında eline geçeceğine işarettir. Bu rüyayı bir erkek görmüş ise yakında evleneceğine, eğer evli ise bir çocuğu olacağına delildir.


4- Rüyada Siyah Gelin Arabası Görmek

Resmi kurumlarda ki bir takım işlerinizin hal olması şeklinde yorulur. Devlet adamlarından gelecek birden fazla müjdeyi işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin değer verdiği bir kimseden faydalanacağı bir fırsatı işaret eder.


5- Rüyada Gelin Arabasının Önünü Kesmek

Hiç ummadığın bir yerden eline geçecek bir sürü paraya rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin ticaret hayatında yaptığı çalışmaların kendisine bereket getireceğine yorulur.


6- Rüyada Gelin Arabasından Para Almak

Dostlarla görüşmeye yorulur. Aynı zamanda bu rüya sıkıntıdan sonra rahata ermeye işarettir. Sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine işaret etmektedir. Gelin arabasından zarf almak ise zahmet çekmeden ele geçecek mala alamettir.


7- Rüyada Gelin Arabası Konvoyu Görmek

Sıkıntıların bitmesine yorulur. Rüya sahibinin geçirdiği zor dönemlerin geride kalacağını işaret etmektedir. Kazanç ve berekettir. Neşe ve Sevinçtir. Zira insan gelin arabasına ait konvoyu gördüğü zaman neşelenir. Saygınlık kazanacağınızın işaretidir.


8- Rüyada Gelin Arabasını Sürmek

Rüya sahibinin mutluluk duyacağı bir makamı işaret ediyor. Ayrıca bir yerde yönetici olmayı da ifade eder. Makam ve mevki sahibi bir kimseden gelecek gelecek izzet veya yüksekliğe veya erişilecek şerefe delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
88 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi