Rüyada Gelin Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada gelin olmak, müjdeli ve mutlu bir haber almaya işaret eder. İyi ve hayırlı gelişmelere delalettir. Rüyada gelin olduğunu görmek istek, arzu ve dileklerinin yerine gelmesini ifade eder. Üzüntü, keder, dert ve sıkıntıların gitmesi demektir. Mutlulukların en büyüğüdür. Hayallerine kavuşmaktır.

Rüyasında gelin olan kimse şayet bekarsa kısa bir zaman içerisinde mutlu bir evlilik yapacağına yorulur. Eğer evli ise mutlu bir haber alacağına işarettir. Kişinin rüyada gelin olması çoğunlukla müjde, mutluluk, huzur ve neşe dolu güzel günlere işarettir.


1- Rüyada Gelin Olduğunu Görmek

Rüyasında gelin olan kimse için bu rüya, zorlukların bitmesine delalet edilmektedir. Evli kimse için, hayırlı evlat demektir. Rüyada gelin olduğunu gören kişinin hanesinde huzur ve mutluluğun hakim olacağını bildirir.

Hayırlı rüyalar arasında olan bu rüyada gelin olmak, yeni kurulacak mutlu bir yuvaya yahut hayırlı bir nikaha işaret eder. Rüya sahibini bekleyen güzel ve hayırlı günlere alamettir. Huzuru yakalayıp, bol kazanca kavuşmaktır.

Kendini gelin olmuş görmek, beklentilerin gerçekleşmesini ifade eder. Neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Müjdeli bir habere de yorulur.


2- Rüyada Tekrar Gelin Olmak

Çocuklarının başarısına ve mutluluğuna şahit olmaya yorumlanır. Şeref ve büyüklük elde edeceğinize yorulur. Bir kadının rüyasında tekrar gelin olduğunu görmesi mutluluk ve menfaat olarak tabir olunur.


3- Rüyada Evliyken Gelin Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin bu rüya ile çocuklarının mürüvvetini göreceğini ifade eder. Rüyada evliyken gelin olmak sahibi için fayda, hayır ve şifadır.

Bazı sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Rüyada evli birinin gelin olduğunu görmesi hayırlı bir iş ile tabir olunur.

Saygınlık elde edeceğinize işarettir. Rüyayı görenin mal varlığı artacaktır. Zenginlikle birlikte geçiminizin temin edileceğine işarettir.


5- Rüyada Gelin Olmak ve Gitmek

Rüya sahibi için, saadet içindeki bir yuvayı işaret eder. Dul yahut evlenme çağına gelmiş bekar kız için evlenmek üzere olduğuna yorulur. Mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamaya alamettir. Bahtiyar olmaya ve saadete tabir edilir. Kısmetin açılmasına ve murada ermek olarak ta tabir edilmektedir.


5- Rüyada Gelin Olacağını Görmek

Güzel bir müjdedir. Mutlu bir evliliğin işaretidir. Huzurlu bir yaşamı ifade eder. Maddi olarak ta bereketli kısmetler anlamına gelir. Büyüklük ve zenginliktir. Zenginleşeceğinize ve murada ereceğinize işarettir.

Bir cevap yazın

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z