Rüyada Börek Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Börek Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada börek yemek, bir mal ya da para ile yorumlanmaktadır. sahibi gördüğü rüyanın şekline göre parayı ya da malı eline alır ve tüketir. Harcama odaklı yaşanacak olmanın haberini veren bir rüyadır. Herkes için geçici ziyaret ve bir takım eğlenceleri ifade eder. Taze börek yenmesi mutluluk verecek, güzel, iyi kısmettir.

1- Börek Alıp Yemek

Rüya sahibinin kendi imkânları ile kazanacağı malı ya da parayı yine kendisinin yiyeceğine işaret etmektedir. Elinde Börek olduğunu, fakat yiyemediğini gören, zahmetle kazandığı malı elinden çıkarmak istememesine yorulur.

2- Ballı Börek Yenmesi

Sevdikleri insanlarla birlikte kazancını paylaşmaya işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde sıkıntı sahibi bir kişi olacağını ve mal varlığının bir kısmını o sıkıntıdaki yakını ile paylaşması gerektiğini işaret etmektedir.

3- Rüyada Cevizli Börek Yemek

Hayırlı bir kazanca işarettir. Rüya sahibi kişi son zamanlarda oldukça fazla kazanç sağlamak ile meşguldür ki, para ve şans ona sürekli akar. Onun gelir elde etmek için çabalaması hayatında yeni iş tekliflerine ve arkadaş çevrelerine işaret etmektedir.

4- Rüyada Fırında Börek Yenilmesi

Rüya sahibinin savrukluğuna işaret eder. Eğer bir kişi rüyasında fırında börek görüyorsa, bu aralar harcamalarına dikkat etmesi gerekmektedir.

5- Rüyada Ekmek Börek Yemek

Riya sahibinin si ile vakit geçireceğine delalettir. Ekmek aileyi bir arda tutan bir unsurdur. Ekmek şeklinde börek yenmesi, kişinin ailesine duyduğu özleme ve ona vakit ayırması gerektiğine işaret eder. Eğer o ekmek börekten başka kişiler de yemiş ise, yiyen kişilerle birlikte aile içi dayanışması olacağına işarettir.

6- Kıymalı Börek Yemek

Zenginliğin ve kişinin sahip olduğu mal mülkün gene aile içerisinde kalacağını ifade etmektedir.

7- Lezzetli Börek Yenilmesi

Kişinin zevk alarak börek yediğini görmesi ve bunu çevresindekilere de ikram etmesi, o kişinin yakın zamanda bir şöhrete ve üne kavuşacağına işaret eder. Burada dikkat edilmesi gereken rüya sahibinin değil, böreği yiyen kişinin üne kavuşacağıdır.

8- Rüyada Misafirlikte Börek Yemek

Rüya sahibinin sıkıntıya gireceğini ve bunun için de çevresindeki en yakınlarından hem maddi hem de manevi destek alacağını işaret etmektedir.

9- Otlu Börek Yenmesi

Hayırlı bir iş için kolları sıvamaya işaret etmektedir. Rüya sahibi, hayır yapmak için bir işe girişecektir. Burada maddi yardım sağlayacak ve o hayır işi ile üne kavuşacaktır.

10- Rüyada Peynirli Börek Yemek

Ailesi için çalışıp çabalayan bir kişiyi işaret eder. Rüya sahibinin bağlı bulunduğu aileyi ayakta tutmaya çalışan koruyucu bir kişinin varlığını işaret etmektedir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
77 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi