Rüyada Börek Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Börek Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada börek yapmak ayrı ayrı yerlerden hayır ve menfaat görmeye yorulur. Börek yapmak, nimete, hayra, mala, menfaate ve berekete yorumlanır.

1- Rüyada Cevizli Börek Yapmak

Size ait olarak gelecek kısmetin mal ile sınıflandırılmış halidir. Yani kısmetiniz manevi değil maddidir. Ev, araba, arsa gibi mal olarak tabir edilir. Çoğu zaman da bu malların miras yolu ile geleceğine delalet etmektedir. Kolay yollu, oldukça büyük ve taşınamaz mal olarak kabul edilir.

2- Rüyada Fırında Börek Yapmak

Kişinin kısmetinin mal olarak kendine geleceğine, aynı zamanda altın para vb. gibi bir takım ziynet eşyaları olarak da kişiye kavuşacağına delalet etmektedir. Buradaki fırın, yüklü miktarda parayı ve bu paranın da sıkı sıkıya tutulacağına işarettir. Bu sayede kişi kendisinin eline geçecek olan para ve ziynet eşyasını ya da mal tapusunu elinde sıkı sıkı tutar ve kolayca harcamaz.

3- Rüyada Hamurdan Börek Yapmak

da hamur görmek oldukça helal bir kazanca işaret etmektedir. Rüyada hamurdan börek yapılması, bu hamurun da göstermiş olduğu işaret doğrultusunda helal yollu kişinin hızlı bir şekilde mal ve mülk sahibi olacağını gösterir. Kişi böreği tek başına kendi yapıyorsa o mala da tek başına sahip olacaktır. Börek yaparken birinden yardım alıyorsa mal edinirken de yardım alacağını gösterir. Börek Yapmak İstemek, kişinin artık kazançlarını biriktirmek istemesi, bir mal mülk edinmek istemesi ve bunun için de biraz gayret göstermesi demektir.

4- Rüyada Kıymalı Börek Yapmak

Kişinin çabaları ile kazanacağı ve bu maddi kazançlarını da iyi yerlere yatırım yapacağına işaret etmektedir. Kişi kazancını en doğru ve en ideal yerde yatırım olarak değerlendirecektir. Bu işaret ile kendine ve kararlarına güvenmesi gerekmektedir.

5- Rüyada Misafire Börek yapılması

Bir kişi kazancı ile bir mal mülk sahibi olmak isterken, aynı zamanda başkalarına da yardım edecektir.

6- Rüyada Otlu Börek yapılması

Rüyayı gören kişinin kazanacağı parayı hayır işlerine harcaması gerektiğine işaret eder.

7- Rüyada Börek Yapmak Pişirmek

Bir mal almak için kazanç elde etmeyi ve bu kazancı da uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendireceğine işaret etmektedir. Börek ne kadar geç pişerse kişinin yatırımı da o uzunlukta değer bulacaktır.

8- Rüyada Su Böreği Yapmak

Bir kişinin kendi si için ve sevdikleri için çabalayacağı, maddi kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir.

9- Rüyada Tepsi Tepsi Börek yapılması

Kişinin birden fazla kazanç elde edeceğini, bu uğurda da oldukça yorulacağını ifade etmektedir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
100 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi