Rüyada Şalvar Görmek

Genellikle ağı çok bol olan, bele bir uçkurla bağlanan, geniş bir pantolon türü olan rüyada şalvar görmek bekarlar için evlenmeye, Şalvarının çözüldüğünü görmek, eşinin iffetli olmasına yorumlanır. Rüyada şalvar hediye almak eşinin hamile kalmasına, şalvarına pislemek eşine gücenmeye, Şalvarı tersinden giymek eşiyle tartışmaya, şalvar hediye almak ise üzüntü ve kederin gitmesine delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Don.) İşte rüyada şalvarın detaylı manası ve rüya tabiri;

Rüyada Şalvar Görmek, Giymek, Diktirmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada şalvar görmek sahibinin büyük bir makama yükseleceğine, halk arasında itibar görüp saygın bir konuma geleceğine ve bekâr için kişinin evleneceği anlamına gelir. Rüyada şalvar, zengin biriyle evlenip varlıklı olmaya, mevkiinin yükselmesine, isçi ise yevmiyesinin artmasına delalet eder.

Rüyada kendisine bir şalvar verildiğini görmek, keder, üzüntü ve şiddetin gitmesine işarettir. Evli bir kimsenin rüyada şalvarında yaşlık olduğunu görmesi, zevcesinin hamile olduğuna delâlet eder.

Rüyada şalvar görmek, arap olmayan bir insana da işarettir. Bundan dolayı bir şalvara mâlik olduğunu görmek, arap olmayan biriyle evlenmeye delâlet eder.

Rüyada yeni bir şalvar görmek yahut giymek; zengin bir eşle evleneceği anlamına gelir. Rüyada şalvarı çıkarmak; düşmandan zarar görmeye, eşiyle tartışmaya, eski bir şalvar giymek; yanlış davranışlar yüzünden insanların sizi iyi olarak değerlendirmemesine şalvarı yırtmak; sırlarının açığa çıkmasına, itibardan düşmeye işarettir.

Eğer evli bir kimse şalvar giydiğini görse, rüyayı görenin eşini kıskandığına ve onu göz altında tutacağına yorumlanır. Veya namusunu korumak için önlemler alacağına hükmedilir. Rüyada şalvar giymek evlenmek ve ile güzel bir hayatı demektir. Zengin olmaya ve makamında yükselmeye yorumlanır. Rüyada şalvar görmek hayırlıdır.

Rüyada Şalvar Giymenin ve Görmenin Geniş Tabiri

Rüyada kadının şalvar giymesi, makam ve rütbeye işaret eder. Bekâr bir kadın rüyada şalvar giydiğini görse, evlenir. Evli bir kadın için rüyada şalvar giymek yahut rüyasında şalvar giydiğni görse, erkek bir çocuğu olur. Resmî veya özel bir kurumda çalışan biri, rüyada şalvar giydiğini görse, bir üst göreve getirilir.

Rüyada başkasını şalvarlı görmek, evliliğe çağrışım yapar. Bazen doğuma, evlâd sahibi olmaya yorumlanır. Kimi zaman namusuna düşkün kadına yorumlanır. Rüyada şalvar görmek umulmadık bir yerden gelecek paraya; kimi zamanda, dostluk kurup sıkıntıdan kurtulmaya, mali durumu düzeltmeye işaret sayılır.

Rüyada şalvar hediye almak, rüya sahibinin namusuna çok düşkün biriyle evleneceğine yahut onunla iş kuracağına işaret eder. İslami rüya tabirlerinde rüyada şalvar, rüya sahibi için erişebileceği en yüksek memurluk olarak tabir edilmiştir.

Bir kimse rüyada şalvarına büyük abdestini yaptığını görse, rüya sahibinin eline umulmadık bir yerden para veya miras geçeceğine işaret eder. Eğer giydiği şalvarın ıslanmış olduğunu görürse, rüyayı görenin eşinin hamile kaldığına hükmedilir. Şayet rüyada şalvarına işemiş olduğunu görürse, o kimsenin bilmeden bir günâh işlediğine işarettir.

Rüyada şalvar görmek, herkes için izdivaç ile güzel bir yuva kurmaya, zengin olmasına, memur ise görevinde yükselmesine işarettir. Rüyada erkeğin şalvar giymesi rüyayı gören kişinin yüksek bir makama geleceğine rivayet edilir. Eğer işi olmayan bir kimse erkeğin şalvar giydiğini görse o kimse yakını olmayan bir kimseden fayda sağlar.

İmam Nablusi'ye göre rüyada şalvar diktirmek, rüya sahibinin erişeceği bir veliliğe delâlet eder. Rüyasında şalvar diktirdiğini gören kimse için zahmetsizce elde edilecek helal rızka delalet eder.

Rüyada kırmızı şalvar giymek, arkadaşının durumunu düzeltmektir, dediler. Kendisine kırmızı bir şalvar verildiğini gören kimsenin, üzüntü ve kederi gider.

Lütfen Rüyaya puan verin!
715 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi