Rüyada Papağan Görmek

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir? Neye İşarettir?
Rüyada papağan görmek, alımlı ve düzgün konuşan bir kadın yahut yakışıklı bir erkek veya çocuğa işarettir. Bazen papağan görmek, çok mağrur, zinaya düşkün bir erkeğe veya yabancı bir kadına işaret eder.

papağan, yalancı, zalim ve kadın ticareti yapan bir kimseye de işaret eder. Bazı yorumcular, rüyada görülen papağanı, filozof ve düşünürle; papağan yavrusunu da, böyle bir şahsın çocuğu ile yorumlamıştır.

Rüyada Papağan Görmek Nedir? Papağan Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada papağan görmek bir erkek, için güzel ve zeki bir kızla aşk yaşamak anlamındadır.

Rüyada görülen papağan işveli, konuşkan ve oldukça güzel bir kadın olarak tanımlanır. Bazen haram yiyen ve gözü dışarda olan evli bir erkeğe de işaret sayılır. Ayrıca iki sevgilinin arasını bozmaya çalışan dedikoducu komşu bir kadın olarak da yorumlanır. Kimi zamanda, hapisliği, sıkıntıyı ya da ayrılmayı işaret eder. Bekar bir kimse için ise, evlenmeye, yeni bir yuva kurmaya yorumlanır.

Rüyada papağan görmek, alımlı ve düzgün konuşan kadın veya çocuğa; aşırı derecede mağrur ve zinaya düşkün erkeğe ya da yabancı bir kadına; Papağan bazen kadın ticareti yapan, yalancı ve zalim kimseye, Papağan filozofa ve onun çocuğuna da delalet eder.

Rüyasında papağan gören bir erkek, gayet açık sözlü ve düzgün konuşan bir bayanla karşı karşıya gelir.

Rüyada konuşan papağanlar gördüyseniz, gereksiz konuşmalarla zamanınızı harcadığınızın işaretidir.

Papağan hoş, zevkli, eğlenceli haberdir. Papağanın boynunda zincir varsa bu evliliğe işarettir.

Rüyada papağan görmek; dedikodu ve gevezeliğe, papağana yem vermek; bir dedikoduya katılmaya, papağanı kanat çırparken görmek; kısa zamanda sevdiğiniz bir kimseden güzel bir haber almaya, papağanı kafeste yâda serbest görmek; bir yalancı ile karşılaşıp zarar görmeye işarettir.

Rüyada bir papağanınız olduğunu ve onunla konuştuğunuzu görmek, yakında çok konuşkan ve sizi çok etkileyecek bir gençle tanışacağınıza işarettir.

Papağan görmek, müjdeye ve mutluluğa yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada papağan kuşu görmek, cariye alıp satan çok yalancı ve zalim bir kimseye işarettir. Bazı tabirciler, papağan kuşunu, filozofla; papağanın yavrusunu da filozofun çocuğu ile tabir etmişlerdir. Papağan, güzel hareket ve düzgün konuşan güzel bir kadın veya böyle bir çocuğa, bazen de yabancı bir kadına işarettir. Papağan haddinden fazla küfredici veya çok zina eden bir erkeğe de işarettir.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
1203 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Müjgan

Müjgan

2 yıl önce

Benim papaganımı agzinda balık vardı onu temizledim ama kötü oldu kılcıkları bagazina takildı bende endişeyle kuz kizim diye seslendim oda kustu yeşil renkti kayınvaldemin evindeydik elimde sımsıkı tutuyordum kacmasın diye eşime seslenip koş nünüye bişey oluyo dedim baygın baygın gözlerime bakiyodu cok üzuldüm

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi