Sitede 1957 kişi varaçıkAğrıaçık3.7°C

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada papağan görmek, alımlı ve düzgün konuşan kadın veya çocuğa, aşırı derecede mağrur ve zinaya düşkün erkeğe ya da yabancı bir kadına; Papağan bazen kadın ticareti yapan, yalancı ve zalim kimseye, Papağan filozofa ve onun çocuğuna da delalet eder.

Rüyasında papağan gören bir erkek, gayet açık sözlü ve düzgün konuşan bir bayanla karşı karşıya gelir.

Rüyada papağan görmek bir erkek,için güzel ve zeki bir kızla aşk yaşamak anlamındadır.

Rüyada konuşan papağanlar gördüyseniz, gereksiz konuşmalarla zamanınızı harcadığınızın işaretidir.

Hoş, zevkli, eğlenceli haberdir. Papağanın boynunda zincir varsa bu evliliğe işarettir.

Rüyada papağan görmek; dedikodu ve gevezeliğe, papağana yem vermek; bir dedikoduya katılmaya, papağanı kanat çırparken görmek; kısa zamanda sevdiğiniz bir kimseden güzel bir haber almaya, papağanı kafeste yada serbest görmek; bir yalancı ile karşılaşıp zarar görmeye işarettir.

Rüyada bir papaganiniz oldugunu ve onunla konustugunuzu görmek, yakinda çok konuskan ve sizi çok etkileyecek bir gençle tanisacaginiza isarettir. Papagan görmek, müjdeye ve mutluluga yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada papagan kusu, cariye alipsatan çok yalanci ve zalim bir kimseye isarettir. Bazi tabirciler, papagan kusunu, filozofla; papaganin yavrusunu da filozofun çocugu île tabir etmislerdir. Papagan, güzel hareket ve düzgün konusan güzel bir kadin veya böyle bir çocuga, bazen de yabanci bir kadina isarettir Papagan haddinden fazla kibredici veya çok zina eden bir erkege de isarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1005 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

1 Yorum

Müjgan
Müjgan
6 ay önce

Benim papaganımı agzinda balık vardı onu temizledim ama kötü oldu kılcıkları bagazina takildı bende endişeyle kuz kizim diye seslendim oda kustu yeşil renkti kayınvaldemin evindeydik elimde sımsıkı tutuyordum kacmasın diye eşime seslenip koş nünüye bişey oluyo dedim baygın baygın gözlerime bakiyodu cok üzuldüm

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi