Rüyada Papağan Yavrusu Görmek

Rüyada Papağan Yavrusu Görmek

Papağan yavrusu; sevimli ve neşeli bir çocuk ile tabir olunur. Yavru papağan kişinin çocuğuna da delalettir. da bir papağan yavrusunun olduğunu ve onunla konuştuğunuzu görmek, yakında çok konuşkan ve sizi çok etkileyecek bir gençle tanışacağınıza işarettir. Papağan yavrusu görmek; müjdeye ve mutluluğa yorumlanır. Bazı tabirciler, papağanı, filozofla; papağanın yavrusunu da filozofun çocuğu ile tabir etmişlerdir.

Kırmızı, beyaz, yeşil veya renkli papağan yavrusu, güzel hareket ve düzgün konuşan güzel bir kadın veya böyle bir çocuğa, bazen de yabancı bir kadına işarettir. Papağan yavrusu haddinden fazla küfredici veya çok zina eden bir erkeğe de işarettir. Papağan yavrusu bir erkek çocuğa da işarettir.

Papağan yavrusu tutmak
Rüyada bir papağan yavrusu tuttuğunu görmek, güzel bir evlada delâlet eder. Kişinin rüyada papağan yavrusu görmesi, şerefli ve muhterem bir
çocuktur. Rüyada yanında bir papağan yavrusu olduğunu görmek, doğacak erkek çocuğa tabir edilir.

Rüyada papağan yavrusu aldığını görmek, hayırlı bir miras demektir. Rüyada papağan yavrusunu tuttuğunu görmek ise, bir hizmetçiye mâlik olmaktır.

Papağan yavruları görmek
rüyada papağan yavrusunu avladığını veya kendisine hediye olarak verildiğini görmesi, yahut satın alması, bol ve geniş rızka yorumlanır. Rüyada papağan yavruları görmek de bekâr kızlara alâmettir.

Papağan yavruları, necib evlatlara işarettir. Papağan yavursunun eti, tüyü, kemiği, büyükler tarafından gelecek hayır ve şerefe ve mertebeye delâlet eder.

Papağan yavrusuna sahip olmak
Papağan yavrusuna mâlik olduğunu görmek, kadri yüce bircçocuk ile tâbir olunur. Rüyada görülen papağan yavrusu, Nebi, melik ve salih kimseler ile de tâbir olunur. Papağan yavrusu çok mala, uzun ömre ve müjdeli habere delalettir.

Cafer-i Sâdık hazretleri demiştir ki: Rüyada papağan yavurusu görmek, sekiz şekilde ile tâbir olunur:
a) Şeref,
b) Siyaset,
c) Zikr-i cemil,
d) Güzel şöhret,
e) Ulvî ve yüce mertebe,
f) Sefer için emir,
g) İzzet,
h) Kuvvet.

Papağan yavrusu beslemek
Rüyada papağan kuşlarının yavrularını otlatıp beslediğini görmek, fakir bir kavim üzerine âmir olmaya delâlet eder.

Rüyada Papağanın ağzı ile yavrusuna yem verdiğini görmek, sıkıntı ve darlığa, kötü işleri gizlemeye delâlet eder. Ayrıca Papağan kuşunun yavrusunu görmek, sultana yaklaşan yiğit bir çocuğa işarettir. Papağan yavurusunun konuştuğunu görmek: bahtın açıklığına yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
262 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Hakan

Hakan

3 ay önce

Bir saçak altında bir anne pagan ve iki yavrusu var vayrunun biri küçük diyeri çok büyük ve ben anne pagani alıyorum benim ikitanede muhabbet kuşum var onların yanına koyuyorum ve sonra diyer küçük yavrusunuda alıyorum o uda kafese koyyorum ama koyorken elimi bı ısırıyor ama genede bırakmıyorum ve sonra büyük yavruyuda bı alıyorum bı geri bırakıyorum nedense büyük vayruda sürekli alıp geri bırakıyorum bunu 3 yada dört kere yapıyorum sonunda alıyorum bu nedir acaba anneyle küçük yavru yeşil rekdeler büyük pembe rengindeler

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi