Rüyada Kıvırcık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kıvırcık Görmek Ne Anlama Gelir?

da salata olarak yenen yaprakları kıvırcık olan sebzeyi görmek, dini inancı kuvvetli, ibadetini tam yapan orta yaşlı kimsesiz yoksul bir kimse olarak tanımlanır. Kıvırcık bazen üzüntüye, kederlenmeye yahut ayrılık anlamına gelir. Bazen de, hastalığa, borca, şifaya veya bol rızka işaret sayılır. Rüyada kıvırcık, sıhhat, sağlık, mal veya gösteriş demektir. Kıvırcık rüyası kimi zaman ise, beklenen haberin sevinçli olacağına müjde sayılır.

Rüyada salatalığı yapılan yeşil kıvırcık yemek rızk, menfaate ve hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Rüyada kıvırcık yediğini görmek, zengin birinden iyilik görmeye işarettir.

Bir kimse rüyada kıvırcık topladığını görse, rüya sahibinin şansının açıldığına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder. Eğer topladığı kıvırcığın sarardıklarını görürse, o kimsenin hastalanacağına yorumlanır. Veya üzüntülü bir haber alacağına hükmedilir. Şayet topladığı kıvırcıkların hayvanlar tarafından yenildiğini görürse, rüya sahibinin servetinin başkaları tarafından alınacağına işarettir.

Rüyada kıvırcık görmek kimi zaman genç güzel bir kız yahut yakışıklı genç bir erkek olarak tanımlanır.

Bekar bir kimse rüyada bir kıvırcık yıkayıp, yalnız göbeğini yediğini görse, evleneceğine işaret eder. Eğer kıvırcığın göbeğini bıçakla kesip ikiye bölmüşse, rüya sahibinin yapacağı evliliğin uzun sürmeyeceğine hükmedilir. Şayet topladığı kıvırcığı yemek için salata yaptığını görürse, evliliğin mutlu ve uzun süreceğine yorumlanır.

Rüyada Kıvırcık Görmek Anlamı ve Yorumu

Kıvırcığın sararmışı haricinde her zaman iyiliğe yorumlanır. Sararmış Kıcırcık ise sonu iyiliğe dönüşecek bir hastalığa işaret sayılır. Bunun dışında, iyiliğe, şifaya, yardıma, sevinçli habere çağrışım yapar. Bazen bekâr için evlenmeye, boşta gezen için de, iş bulmaya yorumlanır. Bir kimse rüyada yeşil kıvırcık yediğini görse, rüya sahibinin uzun ve sağlıklı bir ömür süreceğine işaret eder. Eğer kıvırcığı salatalığa karıştırıp yediğini görürse, o kimsenin bol kazançlı bir işte çalışacağına hükmedilir. Hasta bir kimse bu tür bir rüyayı görürse, rüya sahibinin kısa bir sürede şifa bulacağına işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
13 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi