Rüyada Kaka Yapmak Görmek

Rüyada Kaka Yapmak Görmek

Danyal (a.s.) demiştir ki: da insan pisliği görmek, haram mala delâlet eder. Hayvan gübresi ise, helal mal ile tâbir olunur. Rüyada büyük abdest yaparken bir hayvan çıkardığını görmek, doğacak çocuğa delâlet eder. Görülen hayvan erkek ise çocuk erkek, dişi ise çocuk kız olur.

Rüyada kaka veya gübre üzerine oturduğunu görmek, veya mirastan ele geçecek haram mala işarettir.

Ibn-i Sîrîn hazretleri demiştir ki: Rüyada büyük abdest bozduğunu görmek, malın elden gitmesine delâlet eder. Bunu bir tuvalet ve abdesthane gibi bir yerde yaptığını görmek, infaka işarettir.

Rüyada bir pisliğin içine daldığını gören kimse gam ve kedere müptelâ olur. Abdesthaneye düştüğünü görmek, bir günaha ve bir zillete delâlet eder. Rüyada tenha ve boş bir yerde abdest bozduğunu görmek, üzüntü, keder ve sıkıntıdan kurtuluşa işarettir.

Bekar birinin bilinmeyen bir yere büyük abdestini yaptığını görmesi, o mahalden bir kadınla evleneceğine işarettir.

Ibn-i Sîrîn (rh.a.) demiştir ki: Rüyada büyük abdest bozduğunu görmek, gam ve kederden kurtulmaya işarettir. Eğer malı varsa zekâtını verir. Kuru necaset çıkardığını görmek, afiyeti için bir kısım malını harcayacağına delâlet eder. Abdestini
sulu çıkardığını görmek, bütün malın telef olacağına işarettir.

Yine rüyada abdest bozarken bütün insanların kendisine baktığını görmek, fena söz ile tâbir olunur. Rüyada büyük abdestinin fena halde koktuğunu görmek, ele geçecek haram mala delâlet eder. Kendi yatağına büyük abdestini yaptığını görmek, zevcesinden ayrılmaya işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
8898 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

3 Yorum

Can

Can

10 ay önce

Hocam rüyamda açık renk pantolum var ve çok sıkışığım. Karşımda da benim personellerim yemek yiyor bende onlara bakıyorum. Bende çağırıyorlar ama benim midem dolu ve sıkışık olduğum için hayır diyorum. Yemiyorum.Dayanamıyorum büyük abdestimi çok hafiften kaçırıyorum.

Deniz

Deniz

1 yıl önce

Hocam ben rüyamda oturmuş bacaklarım suyun içinde büyük abdestimi yapıyorum sonra birileri geliyo onlar görmesin diye su döküyorum gitmiyo bende üzerine oturuyorum oturdum yer bezden salıncak gibi bişey sonra ordan kalkmaya çalışınca güya tuvalet kuyusuymuş ama deniz gibi su içine düşüyorum dibine doğru iniyorum ama pislikli su başımı çıkartım ve uyandım yorumlarınızı bekliyorum

Kenan

Kenan

1 yıl önce

Hoc am s.a ben rüyamda camide namaz kılmaya hazırlanır iken yanıma erkek çocukla babası geldi erkek çocuk altına büyük abdestini yapmış yeşil halıya sürüldüğünü gördüm ve ordan kalkıp tanıdık birinin yanında namaza durdum ama dik duramıyordum üstümde tahta vardı eğik olarak namaza başladım yorumunuzu rica ederim

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi