Rüyada Kuğu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kuğu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kuğu görmek, zarif güzel, evine bağlı bir eşe, kuğuya binmek bekarlar için evlenmeye, kuğu sevmek ise sevinç ve mutluluğa işarettir.

Rüyada kuğuyu kesip yemek, bir yakını tarafından büyük bir mirasın kalmasına alamettir. Kuğu ucuzluk, bereket, büyük servettir.

nızda kuğu gördüyseniz çok kısa zamanda müjdeli bir haber alacaksınız. Bu rüya saygın ve sevilen bir kişi olacağınız anlamına da gelir.

Rüyada kuğu görmek, ucuzluk, bereket, nimet ve çok mal ile tabir olunur. Bazı yorumculara göre kuğuyu görenin bazı istekleri yerine gelir. Yüzen kuğu görülürse istek daha çabuk olur.

Bir kimse, rüyasında beyaz bir kuğu görse, mala kavuşur veya zengin olur.

Bekâr bir kimsenin rüyada kuğuyu tutup evine getirdiğini görmesi, evlenecek demektir. Bazende kişinin kuğu görmesi, liyakati az, müsrif bir kişi olarak tabir olunur.

Rüyada kuğu bulmak, almak veya kesmek, soylu ve varlık sahibi birinden mal ve mirasa nail olmak olmak olarak yorumlanır.

Rüyada kuğu sürüsü görmek yüce ve şerefli bir kadına, hane halkının mutluluğuna yorumlanır. Kuğu sürüsü dir.

Sürülerle kuğu görmek, ucuzluk ve bolluğa, nimet ve berekete alamet eder.

Rüyada Kuğu Görmek Anlamı ve Yorumu

Rüyada görülen kuğunun tüyü mal ve ganimettir. Kuğu, mal ve nimete, hayırsever kimseye, evin hanımına, zengin ve soylu bir eşe yorumlanır.

Rüyada kuğuyu kesip etinden yemek, eşinden gelecek mal ve mülke delalettir.

Rüyasında kuğu gören kişinin, çok iyi kalpli birisi ile evleneceğine yorulur.

Cafer-i Sâdık hazretleri demişlerdir ki Rüyada uçan beyaz kuğu görmek, mal veya zengin zevceye, siyah kuğular ise iyi hizmet almaya delalet eder. Siyah kuğu, ev işlerine bakan kişidir.

Durgun suda yüzen kuğu, mutluluğun ve zenginliğin işaretidir. Ölü kuğu, uğursuzluk ve mutsuzluktur. Aşk hayatında da güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Kuğu rüyası kişinin hoş, zarif, azametli, çekici ve kibar biri ile karşılaşacağına işaret eder.

Kuğu öldürmek musibete, hüzün ve üzüntüye işarettir. Kuğuyla konuşan kişi varlıklı biriyle yolculuğa çıkar ve yolculuktan hayır ve bereket elde eder.

Kuğuları gökyüzünde topluca uçarken görmek, yağmur yağmasına, bereket, nimet ve çok mala işaret etmektedir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
58 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi