Rüyada Ördek Görmek

Rüyada Ördek Görmek Ne Anlama Gelir?

da beyaz ördek sürüsü görmek bolca dünyalık mal ve mülke yorumlanır. Rüyada Ördek eşe, mülke, ye, ve mutluluğa işarettir. Ördek ele geçecek toplu para demektir. Ördek rüyası zenginliğe ve hayırlı kısmete delalettir. Ördek toplu paraya, bekar için yakın tarihte evlenme anlamına gelmektedir.

İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada beyaz ördek görmek mala veya zengin kadına, siyah ördek ise cariyeye işarettir.

Ördek kesip etinden yemek; bir kimseden miras yoluyla mal elde edileceğine ve biriktirileceğine işarettir. Ördek sesi; aileden birinin acılı haberini işiteceğinize yorulur. Ördek yumurtası; yoksul çocuğa işarettir.

İbn-i Sîrîn: Evinizde kendinize ait ördek görmek; mal ve nimet elde edeceğinize yorumlanır. Evinizde veya oturduğunuz sokakta çok sayıda ördek toplandığını ve ses çıkardıklarını görmek; o bölgede musibet olacağına delalettir.

Ördeklerin sizinle konuştuğunu görmek; zengin bir kadın aracılığıyla yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculukta menfaat ve saygınlık elde edeceğinize işarettir.

Kirmanî: Ördek, saygın ve zengin ya işaret eder.

Ördeğin üzerinden bir şey bulmak; aynı özellikteki bir kişiden hayır göreceğinize işarettir.

Mal sahibi, güzel ve muhterem bir kadına, Beyaz ördek almak eline çokça mal ve mülk geçmesine, Ördeklerin ötüşmesi kadınların ağlaşmalarına; yangın, su baskını vs. gibi üzüntülü durumlara, Ördek otlatmak soylu ve büyük bir kavmin başına geçip onları yönetmeye ve bol dünyalık elde etmeye, Yabanördeği ticaret maksadı ile yolculuk yapan kimselere, evcil ördekler eşe, hizmetçiye, bekçiye, mülke, aileye ve bazen üzüntüye delalet eder.

rüyada ördek görmek

Havada uçan veya gölde yüzen bir ördek görmek, huzur içinde yaşadığınıza ve hayatınızdan memnun olduğunuza işarettir.

Rüyada uçan ya da gölde yüzen bir ördek görmek, huzur içinde hayatınızı sürdüreceğinize, hayatınızdan memnun olduğunuza yorumlanır. Rüyada ördek temiz, hayırlı kısmet anlamına gelir. Ördek yakaladığını görmek elinize toplu para geçecek demektir.

Vahşi ördekler, bir yerden elinize para geçeceği ve seyahate çıkacağınız anlamına gelir. Ördek avlamak, işinizden ayrılacağınızın işaretidir.

Hayırlı kısmet, toplu paradır. Ördek sayısı çoksa kişi zengin olacak veya mal, mülk sahibi olacak demektir.

Rüyada ördek temiz, hayırlı kısmettir. Ördek yakaladığını gören kimse toplu para alır. Mal mülke kavuşur. Yeşil başlı ördek büyük kısmettir.

Rüyada ördek görmek; ilerlemeye, elinde ördek görmek; yakın bir tarihte evlenmeye, elinden ördeğin kaçması; karısı veya sevgilisinin elinden kaçacağına işarettir.

Güzel konuşmaya, dürüstlüğe, yumuşak ve hoş geçimliliğe, Bazen yabanördeği güzel ama kendini beğenmiş zor meçimli bir kadına da delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
630 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi