Rüyada Kıskanmak

Rüyada Kıskanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kıskanmak, hırslı olmaya, dünyaya aşırı tamah etmeye, yoksulluğa, gurur ve kibre, kıskanılmak, kıskanılan kimse için ziyade rızık ve yüceliklere işarettir.

Kıskanmak, hırsla yorumlanır. sında kendisinin fazla kıskanç olduğunu görmek, dünyadaki her güzel şeye sahih olmak istediğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada kıskanmak, hırsa, binaenaleyh rüyada kıskanç olduğunu gören kimsenin, hırslı olduğuna alamettir. Bir şeyi kıskandığını gören kimse, dünya İşlerine tamah etmek anlamına gelir.

Rüyada kıskanç birini görmek, hırslı ve dünyaya aşırı tamah eden bir kimseye işarettir.

Kıskançlık rüyası, kıskançlık yapan kimse için fesat ve bozgunculuğa, kıskanılan kimse için kurtuluş ve esenliğe işaret eder.

Rüyada kıskanç biri olduğunu görmek, yoksulluğa işarettir.

Rüyada kıskanmak, kin ve düşmanlığa, kibir ve gurura, büyü yapmaya ve şerre işaret eder.

Rüyada bir kimseyi kıskandığını görmek, hırslı ve dünyaya aşırı düşkün biri olmak demektir.

Rüyada kıskanılmak, Allah'ın (c.c) üzerindeki nimetinin ziyade olmasına, dünya ve ahiret nimetlerine bol bol kavuşmaya işarettir.

Rüyada bir şeyi kıskanmak, dünyaya tamah etmeye ve onu gereğinden fazla önemsemeye delalettir.

Rüyada görülen kıskançlık fitne ve fesatlığa çağrışım yapar. Ayrıca yoksulluk ve geçim darlığına da işaret sayılır.

Bazen kin, gurur ya da kibre yorumlanır. Bazen da kötülük görmeye işaret eder. Kimi zaman pişmanlık, üzüntü yahut aşık olmaya hükmedilir. Kimi zaman ise, hainlik olarak tanımlanır.

Rüyada kıskançlık, yapan için fesaddır.

Rüyada kıskanmak, hırsa, binaenaleyh rüyada kıskanç olduğunu gören kimsenin, hırslı olduğuna delalet eder. Bir şeyi kıskandığını gören kimse, dünya işlerine tamah eder.

Heneklik, hased, yapanın fesadı, yapılanın kurtuluşudur. Rüyada kıskançlık, yapanın fakirliğine işarettir. Bazen da kıskançlık kine, kibre, sihre ve şerre delalet eder. Kıskançlık, kıskanılan kimse için rızkın ziyadeliğine delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
267 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi