Sitede 4635 kişi varparçalı bulutluAğrıparçalı bulutlu10°C

Rüyada kendi oğlunu görmek nedir?

Rüyada kendi oğlunu görmek nedir?

Rüyada oğlunu görmek, sevinç ve sürur demektir. Oğlunu kucağına alıp sevdiğini görmek, hayır ve menfaate işarettir. Oğlunu görmek, üzüntü ve kederden ve sıkıntıdan kurtulmaktır. Yine Rüyada oğlunun süt emdiğini görmek, evdeki rızık ve bereketin bolluğuna işaret eder. Bir kimsenin rüyada oğlunu görmesi sevinç, hayır, menfaat, rızık, bereket, bolluk, izzet ve şeref olarak tanımlanır.

Rüyada oğlunu kaybetmiş bir kadın görmek; mutluluğa ve işlerde yükselmeye, rüyada kendi oğlunu görmek; geleceğinizin iyi olduğuna işarettir. Rüyada bir yerde buluğ çağına erişmiş oğluna rastladığını görmek, izzet ve şerefe delalet eder.

Rüyada oğlunun rızkını temin hususunda gayret göstermeye, güzel isimle medh edilmeye alâmettir. Bir kimsenin rüyada oğlunu kaybetmiş bir kadın
görmesi, ferahlığa, sevince ve yüceliğe delâlet eder. Rüyada, oğlunun deli olduğunu görmek, baba için zenginliğe delâlet eder.

Rüyada kucağında oğlunu taşımak: Kucağında oğlunu taşıdığını görmek, devlet ve nimete, haber ve menfaate, geniş rızka delâlet eder.

Rüyada oğlunu hain gözlerden kıskanmak: Oğlunu hain gözlerden kıskanmak ise, din ve iman gayretine ve iffetli olmaya delâlet eder.

Rüyada yeni doğmuş oğlunu görmek: Rüyada yeni doğmuş oğlunu görmek, sevinç ve sürura delâlet eder.

Rüyada oğlunu sevmek: Çocuğu kucağına alıp sevdiğini görmek, hayır ve menfaate işarettir.

Rüyada oğluna süt vermek; rüyada oğlunun üt emdiğini görmek, evdeki rızık ve bereketin bolluğuna delâlet eder.

Rüyada oğlunun deli olduğunu görmek: Rüyada, kendi oğlunun deli olduğunu görmek, o aile için için zenginliğe delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
458 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

1 Yorum

Hülya
Hülya
4 ay önce

Rüyamda 26 yaşındaki oğlumu kötü gördüm. Zalim bir adama teslim ediyorum ve işkence yapıyor. Allaha sürekli dua ediyorum. Sana emenet Rabbim diyerek ve oğlumun sesini duyarak uyandım.

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi