Sitede 14511 kişi varaçıkAğrıaçık11°C

Rüyada Kaya Görmek

Rüyada Kaya Görmek

Rüyada kaya görmek, basiretli hareket etmeye, uzun ömre, sebat etmeye, ev ve binite, nezaketsiz ve kaba insana yahut sabırlı ve kanaatkar bir kadına yorumlanır.

Rüyada yerleşim alanlarında görülen büyük taşlar ucuzluk ve bolluğa, dağlarda görülen kayalar, insanlardan uzak yaşayan katı kalpli kimselere, İrice bir taşı delmek yahut ona bir şekil vermeye çalışmak, bir konuyu araştırmaya, dağlardan kopup gelen ve bir yerde duran kayalar gafil ve cahil kimselere yorum edilir.

Rüyada kaya gören kişinin, inadından vazgeçmesi, daha anlayışlı olması gerektiği demektir. Zengin, mevki sahibi, hatırı sayılır kişi olarak yorumlanır.

Rüyada görülen kayalar sabırlı bir kadına, işlerde basiretli hareket etmeye, sebatlı olmaya, uzun, hayvanlara, binaya tabir olunur.

Rüyada kaya görmek bazen de nezaketsiz kaba ve günahkar bir kimseye, Rüyada şehir içinde görülen büyük taşların çokluğu, ucuzluğa ve bolluğa çıkar.

Rüyada kaya görmek şöhrette ve o şöhret uzun bir müddet devam eder. Rüyada kaya kadına da yorumlanır. Kaya rüyasını gören sabırlı ve kanaatkar olur.

Dağlarda bulunan büyük tasları görmek, kalpleri kati bir takım adamlara işarettir. Bir kimse rüyada bir kaya üzerine indiğini veya onu yerinden oynatmaya çeliştiğini görse, bu rüyanın tabiri dağların tabiri gibidir.

Dağdan kopmuş ve yere düşerek kullanılamayan büyük kayalar, ölülere işarettir. Bazen de bu rüya, kalbi kati, gafil ve cahil kimselere yorumlanır.

Rüyada görülen kayalar sabırlı bir kadına işarettir. Kayalar, islerde basiretli hareket etmeye, sebatlı olmaya, uzun ömre, hayvanlara ve binaya işarettir.

Kaya görmek bazen de nezaketsiz kaba ve günahkar bir kimseye işarettir. Rüyada şehir içinde görülen büyük taşların çokluğu, ucuzluğa ve bolluğa işarettir. Eğer kaya şöhrete işarettirse, o şöhret uzun bir müddet devam eder. Kadına delaletse sabırlı ve kanaatkar olur.

Dağlarda bulunan büyük taşları görmek, kalpleri katı bir takim adamlara işarettir. Bir kimse rüyada bir kaya üzerine indiğini veya onu yerinden oynatmaya çalıştığını görse, bu rüyanın tabiri dağların tabiri gibidir. Dağdan kopmuş ve yere düşerek kullanılamayan büyük kayalar, ölülere işarettir. Bazen de bu rüya, kalbi kati, gafil ve cahil kimselere işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
239 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi