Rüyada Yengeç Görmek

Rüyada Yengeç Görmek

Rüyada yengeç görmek, sert tutumlu, geçimi zor birine yorumlanır. da yengeç ısırması ise sevgilinizle sorunlar yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada Yengeç Görmek. Ulaşılması zor, dostluğu çetin kimseye, Yengeç yemek, uzak bir yerden hayra erişmeye delalet eder. Rüyada yengeç görmek, sert tutumlu, geçimi zor birine yorumlanır. Yengeç, hayatınızda birtakım karışıklıkların olacağına işarettir

Rüyada Yengeç Isırması

Bir kimseyi rüyasında yengecin ısırması ulaşılması zor, dostluğu çetin kimseyi ifade etmektedir. Aynı zamanda rüyada yengeç ısırması eli sıkı, kuşkucu, kıskanç, düşüncelerini saklayan birini veya yengeç burcundan birini işaret eder.

Rüyada yengeç ısırması, kötü, kıskanç, inatçı, hilesi anlaşılmaz, arkadaşlığı çetin bir adama işaret eder.

Kimi rüya tabircilerine göre rüyada yengeç görmek servet olarak yorumlanır. Ayrıca yengeç sokması karışık olaylar ve sevgililerin uzun ve zor bir flört dönemi geçireceklerine işarettir.

Rüyada siyah yengeç kötü sözlü, insanlara zararı dokunan zayıf bir düşmanla yorumlanır.

Mavi yengeç haksız şüphelere, başka insanların söylediği asılsız sözlere alamet eder.


Rüyada mavi yengeç görmek

Kararsız, inatçı, huysuz bir kimseyi çağrıştırır. Bazen zorlukla elde edilen haram mala, bazen aldatmaya; bazen da çetin bir işe işaret eder. Kimi zaman işlerin doğru gitmediğine, içinde meydana gelecek bir huzursuzluğa; kimi zamanda hilekâr bir tanıdığa yorumlanır.

Bazı rüya tabircilerinin yorumuna göre rüyada siyah yengeç görmek kişinin kötü kalpli ve sinsi kişilere işaret eder. Beyaz yengeç ise kişinin zor günleri geride bırakacağı demektir. Rüya sahibinin ailesinin daima yanında olacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, saf ve temiz kalpli olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada yengeç yemek

Kişinin rüyasında yengeç yediğini görmesi uzak bir yerden hayra erişeceğine delalet eder. Rüyada yengeç yediğini görmek, uzak bir yerden hayra erişmeye veya haram bir mala kavuşmaya işarettir.

Bazı yorumcular da, rüyada yengeç yemek tabirini beklenmeyen hayırlı bir habere işaret saymışlardır.

Rüyada yengeç yiyen kimse uzak bir yerden hayra erişir. Bazı tâbirciler de, rüyada yengeç yiyen kimse, haram mala kavuşur, dediler.


Denizde Yengeç Görmek

İmam Nablusi'ye göre rüyada denizde yengeç görmek, salahı çok olduğundan, korkunç, tutulacak yeri bilinmeyen hilesi anlaşılmaz, kendisine müracaat edilmesi kolay olmayan ve arkadaşlığı çetin bir adama delâlet eder.

Genel anlamda rüyada yengeç, sert mizaçlı, çevresine çok yardım eden soylu bir kimseye işarettir. Rüyada yengeç sahra ve dağ başlarında bulunan insanlara ve kendi gurubundan ayrılan bid'at sahiplerine delâlet eder.


Rüyada yengeç öldürmek

Rüyayı gören kişinin düşmana karşı üstün gelmesi şeklinde de tabir edilir. Rüyada yengeç tuttuğunu ya da yengeç öldürdüğünü gören kişi, sonradan başını çok ağartacak ve pişman edecek, kem gözlü, kıskanç ve kötü huylu kimselerden kurtulduğu demektir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
619 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi