Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek

yangın rüya tabiri birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada yangın görmek, uzaktan sizi tedirgin edecek haber alacağınıza yorumlanır. Rüyada görülen yangın, üzücü bir haberdir. Yangın yuvanın dağılmasına, zarar etmeye, perişan olmaya, ateşli bir hastalığa yorumlanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Genel manada rüyada yangın heyecan verici, şaşırtıcı haberler anlamındadır. Kişi rüyasında çıkan yangında kendi evinin yandığını görürse, işlerinde büyük zarar edecek ve sağlığı bozulacak demektir. Çıkan yangın nedeniyle eşyalarının yandığını gören kişinin el attığı her işte başarılı olacağı anlamı çıkar.

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek

Rüyada yangın çıktığını görmek, kötü söze, pişmanlığa, yöneticilerin zulmüne, kavgaya, fitne ve kargaşaya, dedikoduya, düşmanlığa, kavgaya, kötü bir durum veya savaşa da işaret eder.

Sponsorlu Bağlantılar
Rüyanızda görmüş olduğunuz yangın sonucu yanan herhangi bir şeyden sadece beyaz dumanlar çıkıyorsa, bu herkesi ilgilendiren bir olay şeklindedir. Kimi rüya yorumcuları da, rüyada yangını zinaya, cehennem azabına işaret etmişlerdir.

Kimi rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yangın görmek, mal ve eşyaya gelecek zarar ile hastalığa, üzüntü ve kedere işaret etmektedir. Rüyada yangın dumanı görmek aşık olup acı çekmeye tabir edilir. Rüyada çıkan yangında evinin yanması geçim sıkıntısına, kimi zaman da, sevgilinin bırakıp gitmesine, korkunç bir iftiraya uğramak şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen yangında kara duman çıkıyorsa bu rüya, büyük dert anlamındadır. Rüyanızda görmüş olduğunuz yangında sadece alev gözüküyorsa, zengin olunacağına işaret edilir.

Rüyada görmüş olduğunuz rüya esnasında eğer rüya sahibi yanmıyorsa bu rüya, zenginliğin işaretidir. Eğer yangında rüya sahibi yanıyorsa bu zarara girebileceğinizin işaretidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yangında duman görülüyorsa herkesi ilgilendiren bir sorundur. Ama alev çıktığını görmek çok önemli bir kısmettir. Orman yangını görmek ise kıtlığa işaret eder.

Rüyada yangın çıkıp evinin veya bir mahallede her hangi bir binanın yandığını görmek, uzaktan heyecanlı bir haber alacağına; yangının kendi evini yakıp kül ettiğini görmek, kötü bir hastalığa yakalanıp hastaneye yatacağına işarettir.

Rüyada yangın paniği yaşayıp, yanmadığınız sürece, zenginlik ve mutlu bir aile hayatının simgesidir. Eğer yanarsanız, yanlış davranışlarınızdan dolayı zarara gireceksiniz demektir.

Şayet rüyada eviniz yanıyorsa sizi seven ve sayan bir eş ve söz dinleyen çocuklar olarak yorumlanır. Çok çok büyük bir yangın görmek iş adamları için sonsuz başarı ve para, sanatçılar için onur ve kazancını denizden sağlayanlar için de kazançlı bir yolculuk anlamı taşır.

  1. Rüyada siyah dumanlar çıkartan bir yangın görmek; sıkıntıya düşmeye,
  2. yangından beyaz bir duman çıkıyorsa, sıkıntılardan kurtulmaya,
  3. rüyada yandığını görmek; gelecek kötü bir habere,
  4. orman ve ekinin vs. yandığını görmek; felakete,
  5. evinizin yandığını görmek; haram kazanç sağlayacağınıza, kötülüklere uğrayacağınıza işarettir.

Bazen rüyada yangın görmek, akrabalardan biri yüzünden zarar görmeye aynı zamanda güvendiğiniz birinin ihanetiyle karşılaşmaya işarettir.

Yangın rüyası, fitne ve kargaşaya, pişmanlığa, dedikoduya, kötü söze, yöneticilerin zulmüne, düşmanlığa, kavgaya, kötü bir durum veya savaşa da işaret eder.

Bazen rüyada yangın görmek, endişe ve korkuya, salgın hastalıklara, bela ve musibetlere ve haram mala işaret eder.

Rüyada Yangın Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada görülen yangın, üzücü bir habere çağrışım yapar. Bazen zarar etmeye, yuvanın dağılmasına; bazen de perişan olmaya, ateşli bir hastalığa yorumlanır. Kimi zaman aşık olup acı çekmeye, geçim sıkıntısına, kimi zaman da, sevgilinin bırakıp gitmesine, korkunç bir iftiraya uğramaya işaret sayılır.

Rüyada uzakta bir yerde yangın görmek, heyecan verici, şaşırtıcı haberler almaya işarettir. Kimi yorumcular da, zinaya, cehennem azabına işaret saymışlardır.

Evinde yangın çıktığını görmek, zorbalar tarafından malının alınmasına işarettir. Eğer evinde bir yangının çıktığını görürse, rüya sahibinin malına zorbalar tarafından el konacağına yorumlanır.

Ateş yandığını ve yangın çıktığını görmek, güvendiği bir kişinin kötülüğü ile karşılaşmaya işarettir.

Rüyada yangın başlaması, yangın görülen o yerde bir musibet meydana geleceğine işarettir.

Satıcı ve müşterilerle dolu bir çarşıda yangın çıktığını görmek, herkesin kazançlı çıkacağı alışverişe ve çarşı esnafının birbirleriyle olan münasebetlerinin güzelliğine işaret eder.

Rüyada çiftliğin yandığını görmek, rüyayı görenin büyük bir iftiraya kurban gideceğine yorumlanır. Eğer yangın sönerse, rüya sahibinin iftiradan zarar görmeyeceğine hükmedilir.

Rüyada Yangın Görmek ve Söndürmek

Rüyada yangın söndürmek, sıkıntıdan kurtulup ferahlanmak ve karşı taraftan gelecek iyiliğe işaret edilir. Yangın söndürmek kimi zaman yeni bir aşkı tanımlar. Kimi zaman ise biten bir aşkın işareti sayılır.

Bir kimsenin rüyada yanan bir ateşi söndürdüğünü görmesi, meydana gelecek bir fitneyi önlemeye işarettir. Rüyasında yangın söndüren kimse bol kazanç elde eder ve çektiği sıkıntının son bulacağının işaretidir.

Rüyada yangın söndürmek bazı kere de şer ve kötülüğü tahrik etmeye delalet eder. Çünkü ateş sönerken külü ve dumanı yukarı doğru kalkar ve bir durum hasıl olur.

Rüyada siyah dumanlar çıkartan bir yangın görmek; sıkıntıya düşmeye, yangından beyaz bir duman çıkıyorsa, sıkıntılardan kurtulmaya, rüyada yandığını görmek; gelecek kötü bir habere, orman ve ekinin vs. yandığını görmek; felakete, evinizin yandığını görmek; haram kazanç sağlayacağınıza, kötülüklere uğrayacağınıza işarettir.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
1321 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi