Rüyada Duman Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Duman Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada duman görmek yapacağınız girişimlerin amaçlarına ulaşacağını söyler. Duman, karanlık ve gizli işler çeviren bir kimseyi simgeler.

Göğe doğru yükselen beyaz duman hayra, dumanın siyah ve etrafa dağıldığını görmek gizlenen bir şeyin ortaya çıkmasına işarettir.

Uzaktan görülen duman uyarıya, Bacadan çıkan duman normal yollarla geçiştirilecek sıkıntıya işaret eder.

Evi duman kaplaması sıkıntı ve üzüntüye, Dumanlı bir yerde olduğunu görmek hile ve düzenbaz kimselerle olmaya delalettir.

da göze duman kaçması geçici bir üzüntüye demektir.

Kişinin rüyasında duman görmesi bazı tabircilere göre sıkıntıdır.

Rüyada duman içinde kaldığınızı ve boğulmak tehlikesiyle karşılaştığınızı görmek, iş veya hayatınızda bazı buhranlı anların gelip çattığına, bundan kurtulmaya çalıştığınız anlamına gelir.

Dumanın yavaş, yavaş etrafınızdan çekildiğini görmek, içinde bulunduğunuz kötü durumdan sıyrıldığınızı ve ferah günlere kavuşmanızın yakın olduğuna işarettir.

Duman aynı zamanda, kara habere sıkıntıya çağrışım yapar. Bazen ise, yas tutmaya veya ölüm olarak da yorumlanır. Kimi zaman da aile ocağına işaret sayılır.

Rüyada duman görmek, büyük bir korkuya, musibete, çetinlik, şiddet ve azaba, kıtlık ve pahalılığa veya çok kanlı bir savaşa işarettir.

Rüyada duman alevle beraber bulunursa, bu musibet veya savaş daha şiddetli olur.

Yeryüzünü bir sis ve duman kapladığını görmek, iyi kimselerin kurtulmasına, kötüler için elem verici azabın yaklaşmasına işarettir.

Rüyada üzerine duman çöktüğünü görmek, İlâhî azabı gerektirecek kötülükler yapmaya işarettir.

Dumanının bulut gibi gökyüzünü örttüğünü görmek, sultanın zulmüne işarettir.

Beyaz bir dumanın göğe doğru yükseldiğini görmek, hayra işarettir.

Rüyada et veya yemek pişen ocaktan, evinden veya iş yerinden duman çıktığını görmek, geçim sıkıntısı, darlık, korku ve şiddetten sonra nimet ve mala, hayır ve ferahlığa kavuşmaya işarettir.

Evin bacasından siyah duman çıkıp, bunun etrafa dağıldığını görmek, birtakım sırların açığa çıkmasına işarettir.

Uzaktan görülen duman, bir konuda uyarılmaya işaret eder.

Evin her tarafını duman kapladığını görmek, üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyada dumanla ısınmak, büyük bir felakete atılmaya işarettir.

Göze duman kaçması, geçici bir üzüntüdür.

Rüyada duman görmek, çetinlik ve siddete, Allah u Teala tarafindan gelecek azaba isarettir.Bundan dolayi bir kimse, rüyada kendi dükkan veyahut evinden duman çiktigini görse, o kimse maisetinde sikinti ve siddetten, korku ve darliktan sonra hayir, ucuzluk ve bolluga erer,Eger görülen duman içinde et pisen bir ocaktaki atesten çikiyorsa, sikinti vesiddetten sonra rüya sahibinin ulasacagi mal ve iyilige, ucuzluk, bolluk, çoknimet ve ferahliga isarettir.Rüyada görülen duman, üzüntü, keder, siddet, zulüm yahut Allah u Tealatarafindan yok olmaya yahut kitlik ve pahalilik ile azaba isarettir.Bazen de duman, onun çiktigi taraftan gelecek haberlere isarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
579 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi