Erkekleri Sinir Eden Alışkanlıklar (2)

Erkekleri Sinir Eden Alışkanlıklar (2)

iyi hafızanız..
Geçmişte yaptığımız hataların yüzümüze vurulmasından nefret etsekte, kadınların kuvvetli hafızası bazen biri zor durumlardan kurtarır. Doğum günlerini unutmak bizim için olağan bir durum, oysa bu tür bir gün sevgilimizin gözünden asla kaçmaz. Güzel süprizler bizi bekler hep.

Kadın konuları Erkek erkeğe sohbetlerimize hiç tanık oldunuz mu? Biz daha sade ve konuya doğrudan girerek sohbet ederiz. Siz ise bir konuya başlar, oradan bambaşka bir konuya geçiş yaparsınız. Bu sanırım kadınların analitik özelliğinden kaynaklanıyor.

Etrafınızda ki kişilerin hayatı sizi yakından ilgilendirir, birine kıvırcık veya düz saçın yakışması bile sizin sohbetinize konu olabilir. Biz ise daha çok somut olaylara ilgileniriz, çevremizde ki insanların hayatı bizi daha az ilgilendirir. sık sık saatlerce ne konuşuyorsunuz, diye sorsakta bu özelliğinize hayran olmadığımızı sanmayın.

Sarılma ihtiyacınız Erkeklerin anlaşılmaz bir gururu vardır. Kalpleri ne kadar yumuşak olursa olsun maço olarak tanınmak isterler. Kapalı kapıların ardında size ne kadar sarılsak da dışarıda bir o kadarda uzak tutmaya çalışırız

Neyse ki siz kadınlar bizim gibi değilsiniz Biz size sarılmasak da sizin huzur verici sarılışınıza o kadar çok ihtiyacımız var ki Onu bizden esirgemediğiniz için sonsuz teşekkürler..

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0

1 Yorum

gizem

gizem

10 yıl önce

bençe her kadın erkek aldadır

Yorum Ekle