Kivi peelingiyle yumuşak bir cilt

Kivi peelingiyle yumuşak bir cilt

Bu ot, tutulmuş kasları çabucak yumuşatır ve gevşetir. Bunun için yaklaşık 50 gram kurutulmuş Artemisia'yı (aktarlarda var) bir amerikan bezinin ortasına koyun ve küçük, dolu bir kese şeklinde bağlayın. Bu keseyi iyice ıslanana kadar sıcak suyun içinde tutun. Sonra hafifçe sıkın ve tutulmuş olan adalelerinizlbu keseyle ovun.
M Kekiğin, içindeki uçucu yağlar dezenfektan özelliğe sahiptir ve sivilcelerin düşmanıdır. Kekikli bir bu-( har banyosu için 2 yemek kaşığı kuru ya da taze kekiği bir tasa koyun ve üzerine kaynar su dökün. Yüzünüzü leğenin üzerinde tutun ve başınızın üstünde tutacağınız büyük bir havluyla buharın kaçmasını önleyin. Gözlerinizi kapatın ve 10 dakika böyle kalın. Buhardan dolayı gözenekler açılacak ve cilt kimyonun faydalı özelliklerini daha da iyi alacaktır.

Editörün Seçtikleri

Diyadin ve Eleşkirt'e doğal gaz müjdesi

Türk Kızılay, Ağrı'da ihtiyaç sahiplerine kömür ve odun yardımı yaptı

Ağrı'da kadınlar atık kumaşlardan İdlib'deki çocuklar için giysi ve oyuncak üretiyorlar

DSİ'nin Son 17 Yılda Ağrı’ya yaptığı yatırımlar

Ağrı'da tipi nedeniyle yolda mahsur kalan 40 kişi kurtarıldı

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0

1 Yorum

naz

naz

5 yıl önce

Arkadaşlar buraya yorum yazmışsnz baya olmuş ama bebekleriniz şu an ne durumda. Benm bebeğim gayet iyiydi. Beşinci aya gelince doktor kalbin de parlaklık var böbreğinde de çok az genişleme var ddi.çocuk da down olabilir mi lütfen yardımcı olun cevap verin

Yorum Ekle