Ağrı

Ağrı'da Hat ve Naht sergisi açılışı yapıldı

AĞRI-Ağrı Valiliği Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Önder Sanat Atölyesi’nin Hat ve Naht Sergisi açıldı.


Ağrı Valisi Dr Osman Varol'un himayelerinde Ağrı Valiliği il kültür ve turizm müdürlüğü'nün 2022 yılı içerisinde yapmayı planladığı etkinlikler kapsamında İbrahim Çeçen Üniversitesi Kültür ve kongre merkezi salonunda hat ve naht sergi açılışı yapıldı.


Sergi ağrı Belediye Başkanlığı, Serhat Kalkınma Ajansı ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün ortak katkılarıyla açıldı.


Açılış proğramına Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yımaz, Vali Yardımcısı Kerem Türker, Aiçü Rektörü Prof. Dr. Abdülhalik Karabulut, İl Müdürü Ebumuhsin Bulut ve İl Protokolünün katılımıyla açılış yapıldı.


Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Abdulhalik Karabulut, Ağrı, Celal Büyük, Halil Özyolcu, Hasan Kökrek, İsmet Taşdemir, Kerem Türker, Mehmet Nuri Yıldız, Muhsin Bulut, Osman Varol ve Ağrı'nın dört bir yanından Kültür Sanat haberleri alın.
Anadolu Ajansı(AA), İHLAS HABER AJNASI (İHA) tarafından geçilen tüm ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlandığı şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir