Volkan Burak Mumcu

Son dakika Volkan Burak Mumcu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ve yeni güncel Volkan Burak Mumcu haberleri anında bu sayfada bulunmaktadır.

Volkan Burak Mumcu
Volkan Burak Mumcu

Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu Kimdir? 1979 yılında Erzincan’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Erzincan’da tamamladı. Kayak, Futbol ve Hentbol branşlarında çocukluk ve gençlik yıllarında amatör sporculuk yaptı.

Niğde Üniversitesi Aksaray Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden mezun olan Volkan Burak Mumcu, İşletme Bölümünde yüksek lisans yapıyor.

2002 yılında Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Sözleşmeli Spor Uzmanı olarak göreve başlayan Mumcu, 2004-2005 yılları arasında Spor Servisi şefliği, 2005-2013 yılları arasında ise Spor Şube Müdür Vekili olarak görev yaptı.

Mumcu ayrıca GSGM İl Koordinatörlüğü, İçişleri Bakanlığı Sokakta Yaşayan ve Dezavantajlı Çocuklar İl Koordinatörlüğü, Milli Olimpiyat Komitesi ÜSO İl Koordinatörlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Gençlik ve Spor Temsilciliği, Okçuluk Federasyonu İl Temsilciliği, İlim Yayma Cemiyeti Başkan Yardımcısı, Türk Kızılayı Yönetim kurulu Üyeliği, Kış Sezonu Erzincan Ergan Kış Sporları Merkezi Sorumlusu ve çeşitli STK'larda görevlerde bulunmaktadır.

Volkan Burak Mumcu, 2015 yılında Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atandı. Evli ve 2 çocuk babası olan Volkan Burak Mumcu, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!

Diğer Haberler

Kategoriye Ait Diğer Sayfalar

Paylaşmak İstermisin?