Erzurum Yaşam

Valilik ve Büyükşehir'de erken bayramlaşma

Erzurum Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi'nde bayramlaşma için birer program düzenlendi.

Erzurum Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi'nde bayramlaşma için birer program düzenlendi.

Erzurum - Vali Mustafa Çiftçi, Valilik personeli ile makamında bayramlaştı. Valilik binasında gerçekleşen törende vali yardımcılarının, kaymakamların, birim müdürlerinin ve çalışanların Kurban Bayramı'nı tebrik eden Vali Çiftçi, personele aileleriyle birlikte huzurlu bir bayram geçirmelerini diledi.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi binasında da bayramlaşma yapıldı. Başkan Mehmet Sekmen, "Belediyemizde kıymetli mesai arkadaşlarımızla bayramlaştık. Büyük bir özveriyle çalışan değerli arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, kardeşlerime aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu bir bayram diliyorum. Rabbim nice bayramlara huzur içinde ulaşabilmeyi milletimize nasip etsin." dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Erzurum, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Valiliği, Kurban Bayramı, Mehmet Sekmen gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir