Ağrı Yaşam

Vali Koç: "Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren mübarek Kurban Bayramı'nı kutluyorum"

Ağrı Valisi Mustafa Koç, AK Parti Ağrı Milletvekili Ruken Kilerci ile birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla çeşitli programlara katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Ağrı Valisi Mustafa Koç, AK Parti Ağrı Milletvekili Ruken Kilerci ile birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla çeşitli programlara katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Ağrı - Vali Koç ve beraberindeki heyet, Burçin Uysal Öğretmenevinde düzenlenen bayramlaşma programına katılarak il protokol üyeleri, kurum müdürleri ve STK temsilcileri ile bayramlaştı. Daha sonra 12. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığını ziyaret ederek askerlerin bayramını kutlayan Vali Koç ve il protokolü, polis ve jandarma uygulama noktalarını da ziyaret ederek kolluk kuvvetlerinin Kurban Bayramı'nı tebrik etti. Vali Koç ve protokol üyeleri sırasıyla şehit Bülent Afşin'in ailesini ziyaret ederek Kurban Bayramı'nı kutladı, sevgi evlerinde kalan çocuklarla bir araya gelerek onların bayram sevincine ortak oldu. Son olarak Huzurevi Müdürlüğü'ne ziyarette bulunan Vali Koç, yaşlılarla sohbet ederek, ihtiyaç ve taleplerini dinledi ve Kurban Bayramı'nı kutladı. Vali Mustafa Koç, yaptığı açıklamada birlik ve beraberliğin önemini vurgulayarak, "Birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi pekiştiren mübarek Kurban Bayramı'na ulaşmanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz. Bu vesileyle, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı tebrik ediyor; Rabbim'den bizleri sevdiklerimizle birlikte daha nice bayramlara sağlıkla ve huzurla kavuşturmasını temenni ediyorum. Kurban Bayramı'mız mübarek olsun" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, AK Parti, Jandarma, Kurban Bayramı, Mustafa Koç, Polis, Ruken Kilerci, Şehit gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir