Erzurum Yaşam

Vali Çiftçi'den göçerlere ziyaret

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Yukarı Fırat Havzası mevkiinde bulunan, Dumlu Baba Suyu'nun kaynağı olduğu bölgede incelemelerde bulundu.

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Yukarı Fırat Havzası mevkiinde bulunan, Dumlu Baba Suyu'nun kaynağı olduğu bölgede incelemelerde bulundu.

Erzurum - Bölgede bulunan göçerleri de ziyaret eden Vali Çiftçi, her türlü eksikliklerin giderilmesi konusunda gereğinin yapılacağını söyledi. Çocuklara oyuncak ve kitap dağıtan Vali Çiftçi, ardından Erzurum Valiliği tarafında çevre düzenlemesi yapılarak gün yüzüne çıkarılan Dumlubaba 1 ve Dumlubaba 2 Şehitliği'ne geçti. 3 bin metre yükseklikte bulunan Aziz şehitlerimizin kabirleri başında dua eden Vali Mustafa Çiftçi, "Vatan toprağının her karışının şehit kanıyla sulandığının en büyük kanıtını görmekteyiz" dedi.

Vali Mustafa Çiftçi'ye, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Metin Düz, Yakutiye Kaymakamı Tuncay Kaldırım, Tortum Kaymakamı Fatih Bayram, Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, kurum müdürleri ve çevre mahallelerin muhtarları eşlik etti

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Erzurum, Erzurum Valiliği, Fatih Bayram, Jandarma, Mahmut Uçar, Muhtar, Şehit, Tortum, Yakutiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir