Erzurum Asayiş

Tek tuşla uyuşturucu tacirlerini ihbar programı: UYUMA

Erzurum'da polis, vatandaşlara uyuşturucu kullanan ve satan kişileri ihbar edebilecekleri UYUMA programını tanıttı.

Erzurum'da polis, vatandaşlara uyuşturucu kullanan ve satan kişileri ihbar edebilecekleri UYUMA programını tanıttı.

Erzurum - 26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığıyla Mücadele Günü çerçevesinde, Erzurum Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Çifte Minareli Medrese önünde stant açılarak vatandaşlara bilgilendirme yapıldı ve broşür dağıtıldı.

"Geleceğine Sahip Çık UYUMA" sloganıyla vatandaşlara ulaşan Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu kullanmanın zararları ve bağımlı bireylerin tedavileri konularında vatandaşları bilgilendirdi.

Tek tuşla uyuşturucu kullanan ve satan kişileri ihbar edebilecekleri UYUMA programını vatandaşlara tanıttı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Çifte Minareli Medrese, Erzurum, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Polis gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir