Tatvan'daki berber ve kuaförlerde Kovid-19 denetimi

BİTLİS - Tatvan ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kentte faaliyet gösteren berber, kuaför ve güzellik salonlarında denetim yapıldı.

Tatvan'daki berber ve kuaförlerde Kovid-19 denetimi

BİTLİS - ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kentte faaliyet gösteren berber, kuaför ve güzellik salonlarında denetim yapıldı.

Kovid-19 tedbirleri kapsamında 21 Mart'ta kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları, yeniden hizmet vermeye başladı.

Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri, müşteri kabulüne başlanan iş yerlerinde hijyen koşullarını ve salgın tedbirlerine uyulup uyulmadığını kontrol etti.

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, yaptığı açıklamada, kısa süre önce ilçedeki tüm berber ve kuaförlerle toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Toplantıda berber ve kuaförlere daha temiz ortamda çalışmaları için dezenfektan, yüz koruyucu ve maske dağıttıklarını belirten Geylani, "Berberlerimizden her gün iş yerlerini verdiğimiz dezenfektan ile dezenfekte edilmesini istedik. Hem müşterilerin hem de çalışanların sağlığı için erkenden tüm tedbirlerimizi aldık." dedi.Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Ağrı Valisi Varol, Belediye Başkanı Sayan'ı ziyaret etti

Ağrı Valiliği Kovid-19'a karşı ek tedbirler aldı

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin yargılanan amcadan "Leyla benim ciğerim" savunması

Ağrı'da sınavlara hazırlanan öğrenciler için ücretsiz kurs düzenleniyor

Ağrı'daki selde 2 bin dekar tarım arazisi zarar gördü, 2 ahır yıkıldı

Yorum Ekle