Sitede 10693 kişi varaçıkAğrıaçık8°C

Rüyada Tatlı Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tatlı Yemek Ne Anlama Gelir?
Rüyada tatlı yemek, zenginliğe, helal rızka, ferah ve zorluk çekmeden bol ve bereketli geçime delalet eder. Tatlı yemek, kolay geçim ve rızıkla yorumlanır. Rüyada yenilen tatlı, insanlara iyilik yapan cömert ve şerefli bir kimseyi gösterir. Bazen de rüya sahibini alacağı, müjdeyi ve bekar için de nikah yapacağı anlamına gelir. Ayrıca rüyada tatlı yediğini gören için yenilen tatlılar, helal kazanç anlamına da gelebilir.

Rüyada Tatlı Yemenin Anlamı ve Yorumu

Rüyanızda bilhassa çok tatlı yemeniz, tatlılar hangi çeşit olursa olsun güzel geçime, sevinç ve mutluluğa, cimrilikten sakınarak herkese cömert davranmaya ve iş yaşamında cömert olmasına ve rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılı olacağına işaretle tabir edilmektedir.

Rüyada Halka Tatlı Yemek

Rüyanızda her hangi bir çeşidinden yemeniz, dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kurtuluşa, yolculuktan dönmeye, hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Rüyada Halka tatlı yemek bekarın evlenmesine, ilim ve tövbe etmeye işaretle birlikte rüyayı gören rüya sahibi eğer hastaysa kısa zamanda şifa olmasına işarettir.

Rüyada Şerbetli Tatlı Yemek

Rüyada muhallebi, sütlaç, kaymak ve tavukgöğsü gibi sütle yahut şerbetle yapılan tatlıları yemek, iş sahibi olmaya, hayır, menfaat, helâl mal, sağlık ve esenlikle yorumlanır. Rüyanızda şerbetli tatlıdan yemek ise insanların sevdiği ve kendisiyle birlikte olmaktan hoşlandığı bir kimseye işaret etmektedir.

Rüyada Sütlü Tatlı Yemek

Sütlü tatlılar, ilim öğrenme isteğine, bildiğiyle amel etmenin mutluluğunu yaşamaya işaret eder. Rüyada sütlü tatlı yediğini gören kişilerin, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, uzun süredir bekledikleri mala, rızık ve menfaate tabir edilir. Her çeşit tatlıyı yemek ise güzel geçime, sevinç ve mutluluğa, cimrilikten kurtulup cömertlik sıfatını kazanmaya işaret etmektedir.

Rüyada Tatlı Bir Şey Yemek

Tatlı bir şeylerden yemek İlim ve iman lezzetine, günahkar için dünyanın geçici ve aldatıcı hazlarına işaret sayılır. Rüyada tatlı bir şeyler yenilmesi hastalıktan şifaya, mahkumun kurtulmasına, yolcunun dönmesine, tövbe ve isttiğfara alamettir. Tatlı bir şey yediğini görmek güzel ve etkili söze, insana dünyayı zehir eden her türlü durum ve olayın zıddı olan şeylere işaret etmektedir.

Rüyada Çikolatalı Tatlı Yemek

Her çeşit tatlıyı rüyanızda yemeniz hayır, menfaat, helal mal, sağlık ve esenlikle yorumlanır. Rüyasında çikolatalı tatlı yediğini gören için hapisteki kimsenin hürriyetine kavuşmasına, yakın zamanda yolcunun dönmesine, güzel ve tesirli söze, aynı zamanda iş hayatında başarıya işaret eder.

Rüyanızda Cevizli Tatlı Yemeniz neye İşarettir?

Cevizli tatlılardan yemek rüyayı gören için sevinçli habere de işarettir. Aynı zamanda rüyanızda cevizli tatlı yediğini gören için güzel gelişmeler, mirasa veya beklemediği yerden gelecek dünyalığa işarettir. Rüyasında cevizli tatlı yediğini gören iyi olacak bir teşebbüse başlayacağına yahut güzel bir iş sahibi olacağına alamettir.

Bazen rüyada tatlı yediğini görmek, helal olan tüm dünya hazlarını tatmaya, gam ve kederden uzak mutlu bir hayat yaşamaya, hastalıktan kurtulmaya, tövbe ve istiğfara işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
38 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi