Rüyada Polisi Aramak Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada Polisi Aramak Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağlayarak polisi aramak, çevreniz tarafından sevilip sayılmaya, polis arayıp ihbarda bulunmak ise güvende olmaya ve hayra işarettir. da 155'i aramak ise sevdiklerinle irtibatlı olmaya, güven içinde yaşamaya, eğer suç işlenmiş biri için polis aranıyorsa suçlunun bir an önce yakalanmasına işaret eder.(Ayrıca bakınız rüyada polis görmek.)

Ayrıca telefonla polis 155 aramak ve polisten yardım istemek, mağduriyetin giderilmesine alamet etmektedir.

Rüyada güç durumda kalıp imdat çığlıkları atarak telefonda polis aramak ise, telaşa kapılmaya, sonra bunu atlatıp, sabır ve temenni ile hareket etmeye işarettir.

Kişinin rüyasında polisi araması, zor bir durumdan, bir çıkış yolu bulup rahatlayacağı anlamına gelir. Tamamlayıcı tabir için bakınız rüyada polis olmak.)

Rüyada polisi aramak, keder ve sıkıntılardan kurtulmak, tövbe etmek, istiğfar getirmeye işarettir.

Rüyada yardım etmesi için polislerin bulunduğu karakolu aramak, hayırlı bir iş yapmaya, insanlara yardım yapmaya ve rüya sahibinin yardım yapacağı kimselerden muhabbet duyacağı aynı zamanda saygı alacağına işarettir.

Rüyanızda korkmaktan dolayı polisi aramanız ise , tanımadığınız birinin size maddi ve manevi yönden bir yardım talebinde bulunacağına işaret sayılır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
16 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi