Sitede 3834 kişi varparçalı bulutluAğrıparçalı bulutlu10°C

Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada polis görmek: Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere yorumlanır. Rüyada Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye işarettir. Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi tutuklamazsa rakiplerinizi yenilgiye uğratacağınız anlamına gelir. Tutuklaması ise etrafınızda var olan tehlike demektir.

Rüyada temiz üniformalı, temiz yüzlü polis güven demektir. Rüyada polis görmek; aile ve dostlar tarafından iyi korunduğuna, polis tarafından bir nedenden dolayı yakalandığını görmek; dürüst ve namuslu bir hayat sürmeye işarettir.

Rüyada polis görmek Azrail ile tasvir edilir. Bazı yorumculara göre, rüyada polis görmek şiddet ve gama işarettir, Rüyada kendisinin polis memuru olduğunu görmek, bir takim düşmanları olduğuna ve onlardan sakınması gerektiğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen polis memuru, Azrail'dir. Bazi tabirciler, şiddet ve gamdır demişlerdir. Rüyada polis memurunun yardımcıları ile beraber geldiğini görmek, feryat, hüzün, korku, azab, tehlike, şerli ve hile sahibi bir kimseden, hasarat ve yırtıcı hayvandan gelen bir zarardır.

Rüyada kendisinin polis memuru olduğunu gören kimse, eğer padişah sa, kendisi ile tebaası arasında şartlı bir anlaşma yapılır. Eğer vazife esnasında bir takım insanları hapsettiğini görse, kendisi ve tebaası arasında bir düşmanlık meydana gelir ve onlarla uğraşır.

Nablusî demiştir ki: Rüyada polis görmek, Azrail (a.s.)'dır. Bazı tâbirciler de, şiddet ve gamdır demişlerdir. Bir kimsenin rüyada polis memurunun yardımcıları ile beraber geldiğini görmesi, hüzün, korku, feryat, azap ve tehlikeye delâlet eder. Bazı kere de rüyada polis görmek, korunmaya ve himayeye delâlet eder. Çünkü polis devletin emniyetine memurdur.

Rüyada polis görmek Azrail ile tasvir edilir. Bazi yorumculara göre, rüyada polis görmek siddet ve gama isarettir, Rüyada kendisinin polis memuru oldugunu görmek, bir takim düsmanlari olduguna ve onlardan sakinmasi gerektigine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen polis memuru, Azrail dir. Bazi tabirciler, siddet ve gamdir demislerdir. ""Rüyada polis memurunun yardimcilari ile beraber geldigini görmek, feryat, hüzün, korku, azab, tehlike, serli ve hile sahibi bir kimseden, hasarat ve yirtici hayvandan gelen bir zarardir. Rüyada kendisinin polis memuru oldugunu gören kimse, eger padisahsa, kendisi île tebaasi arasinda sartli bir anlasma yapilir. Eger vazife esnasinda bir takim insanlari hapsettigini görse, kendisi ve tebaasi arasinda bir düsmanlik meydana gelir ve onlarla ugrasir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
950 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi