Sitede 8511 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR23°C

Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada polis görmek: Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere yorumlanır. Rüyada Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye işarettir. Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi tutuklamazsa rakiplerinizi yenilgiye uğratacağınız anlamına gelir. Tutuklaması ise etrafınızda var olan tehlike demektir.

Rüyada temiz üniformalı, temiz yüzlü polis güven demektir. Rüyada polis görmek; Aile ve dostlar tarafından iyi korunduğuna, polis tarafından bir nedenden dolayı yakalandığını görmek; dürüst ve namuslu bir hayat sürmeye işarettir.

Rüyada polis görmek Azrail ile tasvir edilir. Bazı yorumculara göre, rüyada polis görmek şiddet ve gama işarettir, Rüyada kendisinin polis memuru olduğunu görmek, bir takim düşmanları olduğuna ve onlardan sakınması gerektiğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen polis memuru, Azrail'dir. Bazi tabirciler, şiddet ve gamdır demişlerdir. Rüyada polis memurunun yardımcıları ile beraber geldiğini görmek, feryat, hüzün, korku, azab, tehlike, şerli ve hile sahibi bir kimseden, hasarat ve yırtıcı hayvandan gelen bir zarardır.

Rüyada kendisinin polis memuru olduğunu gören kimse, eğer padişah sa, kendisi ile tebaası arasında şartlı bir anlaşma yapılır. Eğer vazife esnasında bir takım insanları hapsettiğini görse, kendisi ve tebaası arasında bir düşmanlık meydana gelir ve onlarla uğraşır.

Nablusî demiştir ki: Rüyada polis görmek, Azrail (a.s.)'dır. Bazı tâbirciler de, şiddet ve gamdır demişlerdir. Bir kimsenin rüyada polis memurunun yardımcıları ile beraber geldiğini görmesi, hüzün, korku, feryat, azap ve tehlikeye delâlet eder. Bazı kere de rüyada polis görmek, korunmaya ve himayeye delâlet eder. Çünkü polis devletin emniyetine memurdur.

Lütfen Rüyaya puan verin!
390 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi