Rüyada Polis Görmek

Rüyada Polis Görmek Ne Demektir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada polis görmek, kişiyi kötü davranışlardan alıkoyan, İnsanların güvenini sağlayan, yardımsever çok değerli bir kimseye yorumlanır. polis Azrail Aleyhisselama, şiddettin, korkuların bitmesine ve rüyayı gören kişinin sıkıntı, hüzün ve kederden kurtulması demektir. Polis gören güvende olur.

Rüyada üniformalı polis gören saygınlık ve güven kazanır. Rüyada görülen temiz üniformalı bayan polis rüyayı görenin zilletten kurtulup itibar göreceğine aynı zamanda üniforma giyen kadın polis iş ve sanatında başarılı olacağına delalettir. Rüyada trafik uygulaması yapan yunus polis görmek rüya sahibinin insanlarla hoş geçineceği anlamını taşır. Çünkü rüyanızda trafikte görülen motosikletli yunus polisleri insanlara karşı saygı ve sevgiyle doludur.

Rüyada Polisten Kaçmak; kötülüklerden sakınmaya ve güvende olmaya delalettir. Kişinin rüyasında polisten kaçtığını görmesi , kurtuluş, tövbe ve istiğfar etmeye yorumlanır. Bir kimse rüyada korkmadığı halde polisten kaçtığını görse, rüya sahibinin sevinçli bir haber alarak mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyada polisten korkarak kaçmak, rüyayı görenin selamete çıkıp rahatlayacağına, tövbeye, emniyete işaret eder.

Rüyada Polis Görmek Anlamı ve Yorumu

Rüyada Polis ile konuşmak, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye işarettir. Kişinin rüyada görev yapan bir polis ile gezmesi tozması ve bu esnada polisle samimi bir şekilde konuşmak rüya sahibinin kendisinin güvende olacağını, sıkıntı zamanında yardımına koşacak birilerinin olacağını ifade eder. Aynı şekilde polis sorgusu sıkıntılı bir duruma tabir edilmekle birlikte, rüyada polisle konuşmak kendini güvende görmeye işaret eder.

Rüyanızda gördüğünüz baskında polis tarafından tutuklanıyorsanız rüyayı gören kişinin çevresinde dost görünümlü düşman arkadaşları olduğu şeklindedir.

Rüyada polisin eve gelmesi rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi tutuklamazsa rakiplerinizi yenilgiye uğratacağınız anlamına gelir. Tutuklaması ise etrafınızda var olan tehlike demektir.

Rüyada temiz üniformalı, temiz yüzlü polis güven duymaktır. Rüyada polis; ve dostlar tarafından iyi korunduğuna, polis tarafından bir nedenden dolayı yakalandığını görmek; dürüst ve namuslu bir hayat sürmeye işarettir.

Bazı rüyatabiri yapanlara göre, rüyada sivil polis görmek şiddet ve gama işarettir. Rüyada sivil polis polis bazen Azrail ile tasvir edilir. Rüyada kendisinin bir sivil polis memuru olarak gören kişi, bir takım rakiplerinin oldacağını ve onlardan sakınıp güvende olması gerektiği şeklinde tabir edilir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen polis memurları, Azrail'dir. Bazı tabirciler, polisler için şiddet ve gamdır demişlerdir. Rüyada polis memurunun yardımcıları ile beraber eve, ye, sokağa gelmesi, feryat, hüzün, korku bitmesidir. Rüyada polis kovalaması azap, tehlike, şerli ve hile sahibi kimselerden güvende olmaktır, korunmaktır. Rüyada polis eve gelmesi haşarat ve yırtıcı hayvandan gelen bir zarların bitmesi anlamındadır.

Rüyada kendisinin polis memuru olduğunu gören kimse, eğer yönetici ise, kendisi ile tebaası arasında şartlı bir anlaşma yapılır. Eğer vazife esnasında bir takım insanları hapsettiğini görse, kendisi ve tebaası arasında bir düşmanlık meydana gelir ve onlarla uğraşır.

Nablusî demiştir ki: Rüyada sivil polis görmek, Azrail (a.s.)'dır. Bir kimsenin rüyada rütbeli bir polisin yardımcıları ile beraber geldiğini görmesi, hüzün, korku, feryat, azap ve tehlikenin bitmesine delâlet eder. Bazı kere de rüyada polis, korunmaya ve himayeye delâlet eder. Çünkü polis devletin emniyetine memurdur.

Rüyanızda polisin herhangi bir nedenden dolayı kendini tutup eziyet ettiğini görmek, devletten bir zarar görmeye işarettir. Rüyada polis öldürmek tövbe edip ibadetini düzenli olarak yapmaya başlamaya işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1584 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi