Rüyada Flama Görmek Ne Demek, Neye Yorumlanır?

Rüyada Flama Görmek, Taşımak Ne Anlama Gelir?

Rüyada flama (küçük bayrak) görmek, büyüklük, iyi hal, yolculuk ve makamdır. da elinde flama taşımak ahlak ve mevkiiyle, elindeki flamayı düşürmek görevini yitirmekle, flama görmek sahih (doğru) yolu bulmaya, bekâr birinin flama görmesi veya taşınası evlenmesine delalet eder. Rüyada flama görmeniz bilgin, zengin, zahit, cömert veya öncü bir kişi olacağınız anlamındadır.

Rüyada Flama Taşımak; büyüklük, yolculuk, iyi hal, makam ve büyüklük olarak tabir edilir. Kişinin rüyasında flama taşıması yolculuğa da işaret etmektedir. Aynı zamanda flama taşımak saygınlık elde edeceğinizin göstergesidir.

Rüyada Büyük Flama Görmek; çok çeşitli ve ayrı milletten bir toplulukla karşılaşarak onlarla anlaşacağına işarettir. Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyada küçük flama görülmesi üzüntülerden güvende olduğunuzun kanıtıdır.

Rüyada Flama Vermek; makam ve büyüklüğe işaret ederken, birinden flama almak ise zengin biriyle arkadaş olduğunuza ve onun yardımıyla menfaat elde edeceğinize yorulmaktadır.

Rüyada Askeri bir Flama Görmek; yabancı bir memleketle bir iş anlaşması yapmak için yolculuğa çıkacağına delildir. Bir kimsenin elinde askeri flama taşıması ülkenize hizmet edeceğine alamettir.

Rüyada Flamaya Sahip Olmak; yargıç veya hatip olacağınıza işarettir. Flamanın dalgalandığını görmek ise güzel bir durumla karşılaşacağınıza işarettir.

Rüyada Flama Sallamak; Bir kimsenin rüyada flama sallaması, şan ve şöhrete sahip olacağına ve iyi bir hale delalet eder. Flamanın yırtılması ise önemli bir konuda doğru olanı arayacağınıza ve onu bulacağınıza yorulur.

Rüyada Flama Dikmek; Bir işaret için bir yere flama dikmek, bir için hükümete başvurduğuna delalet eder. Flamayı düşürmek ise yapacağınız bir iş yüzünden pişmanlık duyacağınız şeklinde tabir edilir. Daha detaylı tabir için rüyada bayrak görmek rüya tabirini okuyabilirsiniz.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1 kişi puan verdi. Ortalama puan: 10

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi