Sitede 2786 kişi varaçıkAğrıaçık-3.8°C

Rüyada Asker Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Asker Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada asker görmek, Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yâda yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir.

Askeri silahsız görülmesi, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Askerleri güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Rüyasında askeri üniforma giyen bir kimsenin hayatında iyi değişiklikler olacak anlamına gelir. Bir geçit resmi gören kişi de toplumda istediği duruma gelir.

Rüyada asker topluluğu görmek kudretle yorumlanır. Rüyada bir generalle konuşmak, işlerinizde hiçbir zaman zorlukla karşılaşmayacağınıza delalet eder. Bir er olarak bir askeri büroda çalışmak, hükümet dairelerinde olan islerinizi kolaylıkla neticelendireceğinize yorulur.Rüyada asker topluluğu güç kuvvet ve yüksek makamı temsil eder.

Bir askeri birlik içinde geçmek, çalıştığınız yerde sevildiğinize ve her zaman için hizmetinizden faydalanılıp takdirle anılacağınıza işarettir. Rüyada askerlerin, peygamber, devlet adamı ya da bir âlim ile görülmesi, müminler hakkında yardıma işaret eder.

Bir kimse rüyada bir şehir veya bir sokağa ya da bir mahalleye askerlerin geldiğini görse, o yerlere yağmur yağar. Bazı tabirciler, rüyayı müminler için kurtuluş ve zalimlerden intikam alma olarak ta yorumlamaktadırlar.

Rüyada asker görmek ne demektir

Asker gören rüya sahibi şu ifadelerle tabir olunur.

  • Evinizin güvenli olduğuna,
  • Rüya sahibinin mutluluğuna,
  • Eski bir dosttan yardım alınacağına,
  • Asker görenin kahramanlığına
  • Güvenilir biri olduğunuza
  • Müslümanlara yardıma
  • Yağmur ve berekete tabir edilmektedir.

Askeri hasta görmek, birisine yardım etmek istediğiniz halde, kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize tabir olunur.

Silahsız asker görmek, tanıdığınız bir kadının kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir. Askerde eğitim yapmak, başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
566 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi