Rüyada Asker Görmek

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek, güçlü bir orduya, müjdeli habere, yardıma, düşmanı yenmeye yorulur. Asker başarıya, kudret ve kuvvette yorumlanır. Rüyasında asker görenin her ne şekilde olursa olsun, talihinin her işte yaver gideceğini ifade eder. Asker rüyası barışın, bolluğun, bereketin ve gücün işaretçisidir. Yapacağınız işte sizi destekleyecek güçlü birilerinin olduğunu ifade eder. Hayallerinizin gerçekleşeceği anlamındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada asker görmek, Müslümanlar için yardıma, bir şehre ya da yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir.

Askeri silahsız görülmesi, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Askerleri güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Rüyasında askeri üniforma giyen bir kimsenin hayatında iyi değişiklikler olacak anlamına gelir. Bir geçit resmi gören kişi de toplumda istediği duruma gelir.

Rüyada asker topluluğu görmek kudretle yorumlanır. bir generalle konuşmak, işlerinizde hiçbir zaman zorlukla karşılaşmayacağınıza delalet eder. Bir er olarak bir askeri büroda çalışmak, hükumet dairelerinde olan islerinizi kolaylıkla neticelendireceğinize yorulur. Rüyada asker topluluğu güç kuvvet ve yüksek makamı temsil eder.

Bir askeri birlik içinde geçmek, çalıştığınız yerde sevildiğinize ve her zaman için hizmetinizden faydalanılıp takdirle anılacağınıza işarettir. Rüyada askerlerin, peygamber, devlet adamı ya da bir âlim ile görülmesi, müminler hakkında yardıma işaret eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimse rüyada bir şehir veya bir sokağa ya da bir ye askerlerin geldiğini görse, o yerlere yağmur yağar. Bazı tabirciler, rüyayı müminler için kurtuluş ve zalimlerden intikam alma olarak ta yorumlamaktadırlar.

Rüyada Kalabalık Asker Görmek

Asker gören rüya sahibi şu ifadelerle tabir olunur.

  • Evinizin güvenli olduğuna,
  • Rüya sahibinin mutluluğuna,
  • Eski bir dosttan yardım alınacağına,
  • Asker görenin kahramanlığına
  • Güvenilir biri olduğunuza
  • Müslümanlara yardıma
  • Yağmur ve berekete tabir edilmektedir.

Rüyada rütbeli asker görmek, Müslümanlar ve onların ordusu için yardım ve zafere işarettir.

Askeri hasta görmek, birisine yardım etmek istediğiniz halde, kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize tabir olunur.

Silahsız asker görmek, tanıdığınız bir kadının kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir. Askerde eğitim yapmak, başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine yorumlanır.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
1102 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi