Sitede 7166 kişi varkısa süreli hafif yoğunluklu yağmurAğrıkısa süreli hafif yoğunluklu yağmur11°C

Rüyada Evlilik Hazırlığı Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Evlilik Hazırlığı Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada evlilik hazırlığı yapmak yakın zamanda ele geçecek mala işarettir. Evlenme hazırlığı yapmak için çabalamak, anlamı bakımından yüksek bir makama geçmeye işarettir. Ayrıca Rüyada evlilik hazırlığı zenginlik ve bolluk demektir. Evlenme hazırlığı rüyası mal elde etmek anlamına da gelir.

Gerçek hayatta da rüyada görüldüğü gibi evlenmeye yönelik hazırlık yapmak şerefe, izzete ve çok büyük mala sahip olmaya işarettir. Ayrıca gerçek hayata da sizi sevindirecek böyle bir hazırlık yapacağınıza delalet etmektedir.

1- Rüyada eski sevgiliyle evlilik hazırlığı yapmak

Rüya sahibinin olmasını istediği ve ümidini kestiği bir işin gerçekleşmesine yorulur. Rüya sahibi eğer eğer layıksa bir yerde yönetici olur. Veya kendi durumuna uygun yüksek bir makama erişir. Aynı zamanda bu rüya yüksek bir makama geçmek için sarf edilen gayrete işaret eder.

2- Rüyada sevdiğin kişiyle evlilik hazırlığı yapmak

Rüya sahibinin varlıklı kimseden menfaat göreceğine ve muradına ereceğine delalet eder. Rüyada sevgiliyle evlenmek için hazırlık yapılması dünyada arzu ettiklerine nail olmaya işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibi, bu rüyada görülen kişinin güzellik ve endamı nispetinde, hayır, servet ve devlete erişir. Rüyayı gören kimse, çok hayra kavuşur.

3- Rüyada ünlü biriyle evlenmek İçin hazırlık yapmak

O kimseden ya da yakınından menfaat elde etmeye işarettir. Büyük bir zenginliğe yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında ün yapmış, şöhret olmuş bir kimseyle evlenmek için hazırlık yaptığını görmesi o kimsenin varlığı derecesinde zenginliğe ve menfaate erişeceğine işaret etmektedir.

4- Rüyada evliyken evlilik hazırlığı yapmak

Hamile bir kadının bu rüyayı görmesi erkek çocuğu doğuracağına işaret eder. Erkek ve evli bir kimsenin bu rüyayı görmesi doğacak çocuğunun kız olacağına delalet edilmektedir. Aynı zamanda bu rüya rüyayı göre kimsenin ümidini kestiği işinin gerçekleşmesine delalet eder.

Evli bir kadının rüyasında tekrar evlenmek için hazırlık yaptığını görmesi kızının evlenmesi için gayret etmeye yorulur.

5- Rüyasında herhangi biriyle evlilik hazırlığı yapılması

Rüyada evlenmek için hazırlık yapıldığının görülmesi; zenginlikle tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında biriyle evlenme hazırlığını yaptığını görmesi; o kimsenin çok yakında zengin olarak bolluğa ve berekete kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi nüfuz, itibar, mevki ve servete kavuşur.

Rüyada bekar bir kimsenin evlilik için hazırlık yapması zenginlik demektir. Rüya sahibinin kısmetinin açılacağına ve muradına ereceği manasına gelmektedir.

Rüyayı gören kimse için çok yakın bir zamanda zengin olmaya, bolluk ve berekete kavuşmaya. İşarettir. Rüya sahibinin nüfuz, itibar, mevki ve makam sahibi olacağını işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
43 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi