Sitede 4849 kişi varhava açıkAğrıAçık18.6°C

Rüyada Evlilik Teklifi Almak Görmek

Rüyada evlilik teklifi almak, erken bir zamanda kısmetinin çıkacağına işarettir. Rüyada birinden evlilik teklifi almak o kişinin kıymeti, fazileti, değeri,isminin anlamı ...

Rüyada Evlilik Teklifi Almak Görmek

Rüyada evlilik teklifi almak, erken bir zamanda kısmetinin çıkacağına işarettir. Rüyada birinden evlilik teklifi almak o kişinin kıymeti, fazileti, değeri,isminin anlamı ve de güzelliği nisbetinde nimet ve saltanata delâlet eder. Evlilik teklifi güzel bir rüyadır. Hayır, kısmet, neşe, mutluluk, saadet ve huzur demektir.

Rüyada tanıdığı bir kimseden evlenme teklifi almak, bir başkasını evlendirmeye alâmettir. Bekâr birinin rüyada evlilik teklifi aldığını görmesi, yakın zamanda evleneceğine işarettir. Bu Rüya bir evlenme teklifine delâlet eder. Yine sevdiği birinden evlilik teklifi görmek, mutluluk ve saadete işarettir.

Rüyada evlenme teklifi almak, Allah (C.C.) tarafından gelecek bir yardıma; yüksek bir makama geçmek için sarf edilen gayrete; ölmüş birinden evlilik teklifi almak, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, kendine nikah düşmeyen birinden evlenme teklifi almak Aile fertlerinin başına geçmeye alamettir.

Güncel Derleme: Görülen bu rüya gelecek olan güzelliğe işaret eder. Kişi üzerine giydiği gelinlik ile etrafına ışık saçan çevresinde sözü dinlenen biri olacaktır. Allah yolunda ilerleyen biridir, beyaz rengin aklığı ile etrafına ferahlık getirecek. Kişinin evine gelecek olan berekete ve hayırlı kazançlara işarettir. Ayrıca evlilik ile müjdeler, yakın zamanda ani bir evlilik yapacağına yorumlanır. Rüya sahibinin şan ve şöhrete kavuşacağı yönündedir. Allah'ın izniye gelecek olan bir yardım ile hayatının tamamının değişeceğine alamettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
180 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi