Rüyada Bozuk Para Görmek Anlama Gelir?

Rüyada Bozuk Para Görmek Anlama Gelir?

Rüyada bozuk para görmek rüyanın görünüş şekline göre farklı anlama gelebilmektedir. İşte rüyanızda görmüş olduğunuz bozuk para tabirini okuyun!

Rüyada bozuk para görmek, şansa, zenginliğe, rızka ve para biriktirmeye yorulur. Bozuk para geçime, rahatlığa, ilme ve güzel söze yorumlanır. Rüyasında bozuk para görenin maddi durumunun ne olduğuna bakmaksızın kazancının artacağını ifade eder. Bozuk para rüyası ticaretin ve yeni bir iş kurmanın işaretidir. Yapacağınız ticarette kazançlı çıkacağınızı ifade eder. Rüya sahibini sevindirecek bir haber anlamındadır.

bozuk para görmek rızka, sıkıntıdan sonra rahatlığa veya mükâfatı çok işe işaret eder. Ayrıca bozuk para vermek, zulümden kurtulmaya işarettir.

Bozuk para vermek: Bekar kimseler için ömür boyu mutlu olacağı biriyle tanışıp, nikahlanmasına delalet eder. Bu rüya evli kimseler için mutlu bir hayat süreceğini müjdeler. Rüyasında bozuk para dağıtan kimse rızkını yeniler ve eline birçok paralar geçer.

işsiz gariban bir kimsenin rüyasında bozuk paralardan görmesi hayra yorulmakla birlikte mal, kazanç, mülk elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada bozuk para almak: zenginliğe, çaba sarf etmeden ve zahmet çekmeden ele geçecek mal ve kazanca işaret eder. Rüyasında bozuk para alanın ticaretinde kar ve yarar göreceğinin işaretidir.

Başka bir tabire göre de bozuk paralardan almak, çevresine karşı güzel muameleye tabir olunur. Bu rüya güzel ahlâka, ele geçecek bereketli paraya ve hoş sözlere delalet eder.

Bazen de bozuk para görülmesi var olan ufak tefek sıkıntıların biteceğine, rüyayı gören kişinin maddi sıkıntılardan kurtulacağına işaretle alamet eder. Ayrıca rüya sahibinin aile hayatında mutlu ve huzurlu günlerin olacağı gelişmelerin de vuku bulacağına delalettir.

Bozuk para saymak: Bozuk paraları saymak, güzel söze, mala, kazanca ve zenginliğe işaret eder. Başka bir tabire göre de bozuk para sayan rüya sahibinin para biriktireceğine ve zengin olacağına tabir edilir.

Rüyada bozuk para bulmak: İzzet ve kuvvete, fazilet ve iyilik sahibi bir kimseye işaret eder. Yine bozuk para bulmak, para biriktirmeye, mal, bereketli kazanç ve para elde etmeye işarettir. Bozuk Para bulduğunuzu görürseniz, hayatınızın düzene gireceği ve maddi sıkıntılardan kurtulacağınız anlamındadır.

Bozuk para atmak: Bozu paranızı atmanız gam ve kederden kurtulmaya, hasta için iyileşmeye delaletle işaret etmektedir.

Editörün Seçtikleri

Deprem'den zarar gören yapılar havadan görüntülendi

Deprem'den zarar gören yapılar havadan görüntülendi

Helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant

Helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant

Lefter Küçükandonyadis Kimdir? Kısaca Hayatı

Lefter Küçükandonyadis Kimdir? Kısaca Hayatı

Ömer Turgut Demirağ Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Ömer Turgut Demirağ Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Batı Afrika'nın en küçük ülkesi: Gambiya

Batı Afrika'nın en küçük ülkesi: Gambiya

Lütfen Rüyaya puan verin!
298 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi