Rüyada Sütyen Görmek

Rüyada Sütyen Görmek Ne Anlama Gelir?

da saten, dantel vb. kumaşlardan yapılan temiz ve güzel sütyen görmek, kısmet ve iyi sağlıktır. Bazende rüyada görülen sütyen, yaşadığınız duygu değişimleri hayatınızı olumlu etkileyeceğini ve yeni kararlar vermekte zorlandığınıza işaret eder.

Rüyada Sütyen Görmenin Anlamı ve Yorumu

Sütyen oldukça heyecanlı günler geçireceğinize ve zor bir durumda kalacağınızın habercisidir. İbn-i Sîrîn: Rüyada sutyen kadınlar için izzet, makam ve saadet, erkekler içinse üzüntü demektir. Sütyeniniz olduğunu görmek; bu rüyayı kadın görürse izzet ve makam elde edeceğine, murada ereceğinize, mal ve nimet bulup sevineceğine; erkek görürse, zillet ve talihsizliğe işarettir.

Rüyada Beyaz Sütyen Görmek

Rüyada beyaz sütyen hayatının huzurlu olacağına işaret eder. Mutlu mesut hayatınıza devam edeceğinizi gösterir. Bazı yorumlara göre karlı bir dönem göreceğinize ve kazançlarınızın artacağına ve yakın çevrenize fayda vereceğinize delalet eder.

Beyaz Sütyen görmek, rahatlığa ve sakinliğe tabir edilir. Uzun zamandır ilişkinizde yaşadığınız problemler son bulacağına, eş dost larınızla birlikte güzel bir dönem geçireceğinize tabir edilir.

Çağdaş Ulema: Sutyen giymek; faydası olmayan bir iş yapacağınıza Sütyeninizi çıkardığınızı görmek; sizi rahatsız eden sorunlardan kurtulacağınıza işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
120 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi