Rüyada Dantel Görmek Ne Demek, Neye Yorumlanır?

Rüyada Dantel Görmek, Dantel Örmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dantel görmek evde kalmış hamarat bir kızı işaret eder. Kimi zaman da aşkı sevgiyi hastalığı anneyi bebeği ya da ablayı çağrıştırır. Bazen de da dantel yoksulluğu simgeler. Rüyada dantel yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacaksınız demektir. Güzel işlenmiş dantel görmek, iyi haberlerin işaretidir.

Rüyada Dantel Örmek

Ters giden işlerin düzeleceğine ve bu nedenle para bakımından sıkıntılı günlerin sona ereceğini belirtir. Bazı rüya sözlüğü tabircilerine göre rüyada dantel örmek evlilik kısmeti demektir. Dantelin rengine göre evliliğin iyi veya kötü olacağına işarettir. Rüyada dantel ördüğünü görmek, başkalarının kendisi hakkında iyi şeyler düşünmediğine delalet eder.

Rüyada Dantel Almak

Çarşıdan dantel satın aldığını görmek, yaşanacak yeni gelişmeler sayesinde kazancının artacağına, malının rızıklanacağına işarettir. Elbisesi üzerine bir dantel takıp gezindiğini görmek, borçları yüzünden sokaktan geçemez olduğuna delildir. Bir başka rivayete göre de: rüyada dantel hediye almak, rüya sahibinin işlerinin düzeleceğine işarettir. Kimi rüya tabiri yapanlara göre dantel hediye almak sevinçli bir durum yaşayacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Dantel Görmek

Beyaz dantel rüyası bekar kızlar için çeyiz hazırlıklarına başlamalarına işaret eder. Beyaz dantel gören erkeklerin yakın larından biri evlenir veya nişanlanır. Rüyasında beyaz dantel görenin kazancı ve bereketi çok olur. Eli darlık görmez, siyle birlikte huzurlu bir hayat sürdürür.

Lütfen Rüyaya puan verin!
988 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi