Rüyada Beyaz Perde Görmek +15 Tabir ve Yorumu

Rüyada Beyaz Perde Görmek +15 Tabir ve Yorumu

Rüyada beyaz perde görmek, normal perdeyle benzer mana taşımakta ancak daha olumlu yorumlar barındırır. Genelde sevinç, saadet ve huzura yorumlanır. Güzel bir fırsat yakalayacağınız anlamına da gelmektedir.

evde beyaz perde görmek, sıkıntı, üzeri örtülmesi gereken bir sorun, olumlu haberler ile araya görünmez engel getirmektedir. Rüya sahibinin huzurunu kaçıracak küçük ancak önemli sorunlara delalettir. Ancak bu sorunlar aşılabilir özelliklere sahip olacaktır.

1- Rüyada Mavi Beyaz Perde

Rüya sahibinin eline geçen fırsatları engellemeye çalışan bir kadın varlığına işaret etmektedir. Hayatınızı önemseyen kişilerin olduğunu ve sıkıntıya girdiğinizi söylediğiniz anda yardımcı olacaklarını göstermektedir.

2- Rüyada Pembe Beyaz Perde Görmek

Aile içi sadakat ve huzura, sıkıntılı günlerin yok olmasına, rakip olanların yenilmesine ve zararların telafi edilmesine işarettir.

3- Rüyada Beyaz Eski Perde

İmanı güçlü kimseler için geçici sıkıntıların ardından sürur ve huzura işarettir.

4- Rüyada Kirli Beyaz Perde Görmek

Çevrenizde sizi beğenen birinin olduğuna ve yakın zamanda duygularını açacağına işarettir. Ancak kirli beyaz perde gören bu kişiyi beğenmeyeceğinizi ve beğeninizi kazanmak için farklı yollar deneyeceğini bu uğraşın sizi rahatsız edeceğini ifade etmektedir.

5- Rüyada Beyaz Perde Kapatmak

Maddi ve manevi huzursuzluğu giderecek olan borçların bir kısmını kapatmaya işarettir. Ayrıca rüyada beyaz perde kapatmak bekâr iseniz evliliğe, evli iseniz eşinizle muhabbetinizin artmasına yorumlanmaktadır.

6- Rüyada Camda Beyaz Tül Perde Görmek

Bel bağlanan bir durumun gireceği sıkıntıya, çevre ile ilişkilerin iyi tutulmadığı takdirde beklenmedik sorunlara, rızk bakımından dara düşüleceğine işarettir.

7- Rüyada Balkonda Beyaz Tül Perde

Beyaz perdenin getireceği olumsuzlukların akışına bırakılacak kadar küçük olmasına ancak ferahlamak için anne - baba veya kalbini kırdığınız birinden rıza almak gerekmektedir.

8- Rüyada Beyaz Perde Yıkamak

Sorunların suyun arındırıcı etkisi ile akıp gitmesi anlamına gelmektedir. Rüyada beyaz renkli perdeleri yıkamak özenilen veya özlenen güce sahip olmaya, gelecek zaman için büyük beklentilere, sıkıntıların sona erip maddi ve manevi huzura kavuşulacağına delalettir. Birçok görüş bu rüya için dertlerden, borçlardan ve kem gözlü kişilerden arınmayı müjdelemektedir.

9- Rüyada Siyah Beyaz Perde Görmek

Aile içinde sırra işaret eden rüya bu sırrın ortaya çıkacağına ancak sizden saklanma amacının kötü niyet içermediğine delalettir. Bir borca girmeye ve sıkıntılı zamanlar geçirmeye ancak bir dönem sonra başarıya ulaşmaya işarettir.

10- Rüyada Beyaz Perde Dikmek

Çevrede bulunan ahlaksız birinin varlığına işarettir. Rüya sahibinin kendini korumasını, tartışmaya girip sinirlerini bozmamasını, iş hayatındaki kişilere dikkat etmesini ve sırrını vermemesini gerektirmektedir. Benzer şekilde rüyasında beyaz perdeyi satın almak sorumlu olunan bir şeyden dolayı kedere, iş hayatından biri ile tartışmaya işarettir. Benzer şekilde rüyada beyaz perde diktirmek

11- Rüyada Beyaz Perde Diktirmek

Geçici dahi olsa önemli problemlere neden olacak bir kişinin değerinin azalmasına ve kendisinden uzaklaşmaya işarettir. Bu nedenle beyaz perde diktirmek bir bakıma problemlerin çözüme kavuşmasına, hane ve iş yaşamında huzur bulmaya alamettir.

12- Rüyada Evde Beyaz Perde Görmek

Keder ve hüzne, rüya sahibinin sırtında bir kambur misali taşımak zorunda olduğu manevi yüke delalettir.

13- Rüyada Beyaz Perde Vermek

Rüyada beyaz perde vermek sıkıntılı sürecin büyük bir zarara yol açmadan atlatılacağına delalettir. Sorunun kaynağını bulmaya ve çare aramaya başlanacağının habercisi olan rüyada beyaz perdeyi vermek amaca nail olunacağının da işaretçisidir.

14- Rüyada Beyaz Perde Kesmek

Rüyada beyaz perde kesmek oldukça iyi anlamlar barındırmaktadır. Hastalıkların iyileşeceğine, maddi ve manevi huzura, sevdiğine kavuşmaya işarettir. Ayrıca rüyada beyaz perdenin kesilmesi sıkıntıların aşılmasına, cefanın devamında hayra, hezimet sonrası zafere işarettir.

15- Rüyada Beyaz Perde Astığını Görmek

Ayrıca rüyada beyaz perde asmak veya takmak takmak, kazancın azalacağına, maddi manevi huzursuzluklara, değer verilen biri ile ters düşmeye, sağlığın bozulacağına işarettir. Güvenilecek insanların iyi seçilmesini işaret eden bu rüya, evlilerin dedikodulara inanmayıp eşine güvenmesini gerektirmektedir.

Editörün Seçtikleri

Diyadin ve Eleşkirt'e doğal gaz müjdesi

Türk Kızılay, Ağrı'da ihtiyaç sahiplerine kömür ve odun yardımı yaptı

Ağrı'da kadınlar atık kumaşlardan İdlib'deki çocuklar için giysi ve oyuncak üretiyorlar

DSİ'nin Son 17 Yılda Ağrı’ya yaptığı yatırımlar

Ağrı'da tipi nedeniyle yolda mahsur kalan 40 kişi kurtarıldı

Lütfen Rüyaya puan verin!
32 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi