Rüyada Perde Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Perde Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada perde takmak meydana gelebilecek belaları defetmeye, yaşanılan sıkıntı, alışkanlıklardan kurtulmaya ve aydınlığa çıkmaya yorumlanır.

da takılan perdenin rengi de bir takım tabirlere delalet etmektedir. Eğer takılan perdenin rengi bordo ise zenginliğe, beyazsa kederden uzaklaşılacağına ve rahatlığına yeniden kavuşacağına inanılır.

Rüyada yeşil perde takmak, iyilik ile karşılaşılacağına delalet eder. Takılan perdenin rengi mavi ise yeni bir çevre kurmaya, iyi ilişkiler kurmaya delalet eder.

Mor perdenin takılması, itibar kazanmaya delalet ederken pembe perdenin takılması ise boş hayaller kurmaya, kaybetmeye delalet eder. Eğer gördüğünüz perdenin rengi lila ise önümüzdeki günlerde üst düzey insanlar ile karşılaşacağınızı gösterir.

Perdenin rengi eğer lacivert ise şanslı günler geçileceğine inanılır. Rüyada sarı perde takmak sağlık sorunları ile karşı karşıya kalınacağına delalet eder. Siyah perdeyi taktığını görmek ise keder ve üzüntülü günlerin karşınıza çıkacağını belirtir.

Perdenin görülmesi genelde kıskançlıkla dolu birinin çevrenizde yer edindiğine ve dikkat etmezse biz büyük sorunların meydana gelebileceğine inanılır. Taktığınız perdeler tül modelinde ise ferahlık ve rahatlığın yakın olduğunu ifade eder.

Fakat eğer taktığınız perdeler sökülüyor ya da kopuyorsa sizden gizlenen bazı sırların ortaya çıkacağına ve sizi büyük bir sınavın beklediğine delâlet eder.

Rüyada Perde Takmanın Dini Tabiri

Dini yönden rüyada perde takmak, sonunda iyi bir sonuca varsa da bir süre bazı sıkıntılara maruz kalınacağını gösterir. Bir diğer yorumu ise eğer iyi huylu bir bireyseniz günahlardan ve dedikodulardan kurtulmaya delalet etmektedir. Genel olarak perde rüyalarda sır ve kötülükten doğan iyilik ile özdeşleşmiştir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
79 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi