Rüyada Tül Perde Görmek

Rüyada Tül Perde Görmek

Rüyada tül perde görmek, sahibinin arkasından iş çevrildiğine, sır saklandığına işaret etmektedir. Bir malını ya da parasını bir başka kişiden esirgenmesine de işarettir. Rüya sahibinin en yakın çevresinden ondan gizli para, mal, mülk saklanmasına, sır tutulmasına ve rüya sahibinin kıskanılmasına işaret etmektedir.

Rüya tül perde gören rüya sahibinin çevresindeki insanların dedikodularına karşı oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü bu kişiler rüya sahibinin arkasından iş çevirmeye oldukça meyilli olacaklardır. Görülen perdenin rengi, kokusu, görüntüsü gibi detaylar bize rüyanın daha ayrıntılı bir hal alacağını açıkça göstermektedir.

Rüyada kirli tül perde görmek

Eğer rüyada görülen tül perde kirli ise ve kişinin rüya anında hoşuna gitmedi ve onda tiksinme duygusu yarattıysa, rüya sahibinin yakın bir zamanda derin üzüntü yaşayacağını söylemektedir.

Rüyada siyah tül perde görmek, rüyayı gören kişinin hayrına değildir. Onun arkasından iş çeviren ve malını mülkünü elinden almaya çalışan biri bulunuyor diyebiliriz.

Tül perde kirli ve hoş olmayan kokular yayıyorsa kişinin maddi açıdan iflası ile yorumlanabilir. Aynı zamanda en yakınlarından ya da kendisinden gelebilecek bir hastalık olarak da yorumlanabilir. Bu hastalık oldukça kolay ve çabuk atlatılacaktır.

Rüyada tül perde görmek her zaman olumsuz yorumlanmaz. Eğer güzel temiz ve bembeyaz bir tül perde görülüyor ise, bu evliliğe ya da nikâha işarettir. Düğün ve nikâh olarak yorumlanabilir.

Aynı zamanda rüya sahibi evli değilse kısa sürede evlenip huzurlu ve temiz bir yuva kurar. Eğer evli ise, bir erkek çocuğu dünyaya getirir. Çünkü beyaz tül perde geçmişin izlerinden kurtulmak ve önüne yepyeni bir sayfa açmak anlamındadır. Evlilik ve çocuk haberi de geleceğin yeni, güzel sayfalarındandır.

Rüyada görülen tül perde eğer katlanmış ve sıra sıra dizili ise rüya sahibinin gerçekleştireceği bir planı olduğuna ve bu planın da yavaş yavaş işleyeceğine işaret etmektedir.

Eğer asılı ve tertemiz dalgalanıyor ise, rüya sahibinin uzun ve yorucu bir işe gireceğine ve bu işten de alnının akı ile başarı kazanıp çıkacağına işaret etmektedir. Burada rüzgârdan sallanan bir tül perde görmek ve bu perdenin de oldukça temiz ve insanın içine huzur veren bir havada olması gerekmektedir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
171 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi