Rüyada Peruk Görmek Nedir? Peruk Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Peruk Görmek Nedir? Peruk Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada peruk görmek, şeref ve itibar kazanmaya, zorluk ve sıkıntıdan kurtulmaya işarettir. Kel başlı biri için da peruk takmak, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, başarı ve mutluluğa, refah ve bolluğa işaret eder.

Erkeğin peruk taktığını görmesi, kendini olduğundan farklı göstermeye, gizlenmeye veya öz güven eksikliğine işaret eder. Kadının rüyada peruk kullandığını görmesi, sevinç yaşayacağı, mutluluk duyacağı ve esenliğe kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada peruk görmek; sizin kimseye zararı dokunmayan, kimseyi aldatmak gibi bir düşüncesi olmayan aynı zamanda da aldanmayacak biri olduğunuza işarettir.

Bazı tabirciler peruk görmeyi yahut takmayı farklı olarak tabir etmişlerdir. Rüyada peruk takmak, uygunsuz bir iş olarak ta tanımlanır. Bazen üzüntü, sıkıntı veya kötü habere işaret eder. Bazen de geçim bolluğuna, zenginliğe, yahut zayıflığa yorumlamışlardır.

Rüyada peruk görmek kimi zaman ayrılığa, sevdiğinden ayrılıp bir başkasıyla girişilecek duygusal ilişkiye işaret sayılır. Kimi zaman da güzel bir kadın veya yakışıklı bir erkek olarak tanımlanır. Bazen ise, güzelliğe, mutluluğa, sevince çağrışım yapar. Saçsız olduğunu ve peruk taktığını görmek, refah ve bolluğa işarettir.

Saçı olmayan kimsenin takma saç (peruk) taktığını görmesi refah ve bolluğa, Erkeğin peruk takması riya ve sahtekârlığa, Kadının peruk kullanması sevinç, mutluluk ve refaha delalet eder.

Rüyada saçlarınız olmadığı için başınıza bir peruk taktığınızı görmek, size uygun olan bir iş teklifi karşısında kalıp kabul etmediğinize bu yüzden bolluk içine düşeceğinize delalet eder.

Rüyada peruk hediye almak çok iyi niyetli, başkalarına önem veren, demokratik bir insan olduğunuza, bu huylarınız nedeniyle çevrenizdeki insanların saygısını kazandığınıza işaret eder. Bekâr birisinin rüyasında peruk hediye aldığını görmesi veya güzel bir peruk takarsa kısa süre içinde kısmeti çıkar ve evlenir. Peruk yol olarak da yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
100 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi