Rüyada İncir Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İncir Yemek Ne Anlama Gelir?

İslami yorumcularından İbn-i Sîrîn'e göre rüyada incir yemek; mevsiminde iyiye, mevsimi dışında kötüye işarettir. Mevsiminde yeşil ve lezzetli incir yenmesi; hayra yorulur. Rüyada kuru inciri ceviz yada fındıkla yemekse devlet ve saltanata, rızk ve menfaate delalet eder.


1- Rüyada incir ağacından incir yemek

Rüyada olgun incir daima kısmettir. İncir ağacından incir yenilmesi zengin ve nimet sahibi kişiye yorulur. Rüyada üstü yeşil veya siyahımsı olgun incir yiyen kimse umduğundan çok daha büyük kısmet alır. Fakat incirler kurtluysa bu kısmet, dedikoduya ve kıskançlığa sebep olacaktır.


2- Beyaz incir yemek

iş hayatında başarılı olmaya yorumlanır. Rüyada özellikle mevsiminde beyaz incir yenmesi daha iyidir. Mevsimsiz görülen incir, rüya sahibinin kıskançlığına işaret eder. Beyaz incir yenilmesi mutluluk ve evlilik olarak ta yorumlanır.


3- Rüyada kuru incir yemek

Kuru incir, mal çokluğuna işarettir. Rüyada kuru incir yenilmesi asalet sahibi birinden menfaat elde edeceğinize yorulur. Kuru incir yenmesi malınızın çoğalacağına tabir olunur.


4- Dalından incir yemek

Rüyada dalından olgun incir yenmesi, insanlar üzerine menfaatli yağmurlar yağacağına alamettir ve insanlar ondan istifade ederler. Rüyada daldaki incirden az bir şey yediğini görmek, kolay elde edilen rızk ile tabir olunur.


5- Rüyada ekşi incir yemek

Rüyada kendinizin ekşi incir yediğinizi görmeniz başınızdan aşk geçeceğine de işarettir. Ayrıca ekşi, acı, çürük, tadı bozulmuş incirlerden tatmak sıkıntı ve üzüntüye yahut kötü bir habere işaret eder.


6- Hamileyken incir yemek

İleride söz sahibi biri olacak bir çocuk dünyaya getireceğinize yorulur. Ayrı zamanda bu rüya bahtınızın ve işinizin açılacağına işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
680 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Leila

Leila

4 ay önce

Dun gece rüyamda bahçede incir ağaç gördüm olgun incir ariorum toplamaya calisiorum ama hatırlamıyorum yedim

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi