Rüyada Taksi Görmek Nedir? Taksiye Binmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Taksi Görmek Nedir? Taksiye Binmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada taksi görmek bir beklentinin çabucak gerçekleşmesine, evinize misafir gelmesine ve keyif düşkünlüğüne veya misafir gitmeye işarettir. Taksi misafir gelmesi yahut misafir olmak anlamındadır. Ayrılık veya kavuşmak olarak tabir edilir. Kişinin sında taksi görmesi sevinçli bir haber alacağınızın da işaretidir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada taksi görmek, geçimi için aldığı tedbire, izzet ve şerefe işarettir. Boş taksi misafir geleceğine işarettir.

Rüyada bir taksiye bindiğinizi görmek; yakınlarınızdan gördüğünüz yardımlar sonucunda işlerinizi yoluna koyacağınıza işarettir. Rüyada taksiye binmek hayır, bereket ve rahmettir.

Bir kimse rüyada taksi görse, rüya görenin varlık içinde olacağına yorumlanır. Yeni bir taksi görmekse, rüya görenin bir çocuğu olacağına işaret eder.

Rüyada ticari taksi görmek, bir beklentinin çabucak gerçekleşmesine veya misafir gelmesine işarettir. Rüyada taksi durağı bir kimseyle ortak iş yapmaya işarettir.

Rüyada bir taksiye bindiğini görmek, aceleciliğe, keyif düşkünlüğüne veya misafir gitmeye delalettir. Rüyada taksi aramak geçimini az bir zorlukla elde etmeye alamettir.

Bir arkadaşınız, size büyük bir sırrını emanet edecek. Eğer rüyada taksi şoförlüğü yapıyorsanız, bir işe girecek fakat pek kar elde edemeyeceksiniz. Rüyada taksi tutmak bol rızık ve ganimetle yorumlanır.

Rüyada taksiye bindiğinizi görmek veya taksi kullanmak, yabancı bir kimseden iğreti bir mal veya araç alacağınıza işarettir. Bir taksiniz olduğunu görmek, acele ve cesurca çalışmanız sayesinde mal sahibi ve zengin bir insan olacağınıza delalet eder.

Taksi zahmetsiz bir yolculukla yorumlanır. Rüyada taksiye binmek, uzak bir yere yolculuk yapmaya işaret eder. Rüyada taksi beklemek, sevinç ve müjdeye işarettir.

Rüyada taksi görmek, yolculuğa işaret eder. Bazen zorluktan rahatlığa; bazen de sıkıntı kurtulmaya çağrışım yapar. Taksi bazen, ayrılığa işaret sayılır.

Rüyada taksi yolculuğu yapmak, rüya sahibinin yolculuğa çıkacağına işaret sayılır. Eğer kendini taksinin içinde uyuyor görürse, o kişinin ev alacağına yorumlanır.

Taksi almak iş ve geçime, para ve kazanca, kısa süreli ziyarete işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
135 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi